Зірки і наркозалежність

Велика частина зірок екрану і сцени вживає різні наркотичні речовини. Одні тримають це в таємниці, інші ж роблять свою наркозалежність частиною медійного образу. Звісно, що подібні захоплення часто призводять до дуже сумних наслідків.

Не секрет, що популярність приносить людям не тільки значні матеріальні блага, але і легкий доступ до різних надмірностей, негативно впливають на життя і здоров’я. Основним фактором, що руйнує життя молодих зірок, є різноманітні наркотики. Не всі знаменитості знаходять в собі сили побороти залежність, проте трапляються і щасливі винятки.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Курт Кобейн

Фронтмен популярної американської групи Nirvana прожив своє коротке життя за класичною рок-н-ролльною схемою, неодмінним атрибутом якої є важкі наркотики.

Вперше Кобейн познайомився з речовинами, що змінюють свідомість, ще в шкільну пору. Трава і стимулятори чимало скрашували сірі будні, що проводяться Куртом в маленькому провінційному містечку Абердін. Через якийсь час, увійшовши в місцеву рок-тусовку і познайомившись з наркодилерами, Кобейн випробував на собі найпотужніший вплив героїну.

Уже будучи всесвітньо відомим артистом, Кобейн неодноразово заявляв, що на вживання героїну його підштовхнули регулярні шлункові болі: наркотик нібито усував їх на якийсь час. Чи був героїн своєрідними «ліками» для музиканта чи ні, достеменно невідомо. Однак численні неадекватні вчинки, зриви концертів, часті перепади настрою і хронічна депресія говорять не тільки про певну душевну організацію артиста, але і про очевидний вплив героїну на психіку.

Не витримавши тяжкості буття, 27-річний Курт Кобейн наклав на себе руки.

Юрій Клинских

Лідер культової рок-групи «Сектор Газа» Юрій Клинских вживав різні одурманюючі речовини все свідоме життя. Музикант почав регулярно курити і дегустувати продукцію радянської алкогольної промисловості задовго до своєї першої появи на сцені в 1987 році. Великий успіх, досягнений Клинских через кілька років, приніс йому не тільки гроші і славу серед шанувальників справжнього рок-н-ролу, а й широкий вибір наркотичних речовин.

Юрій складав пісні зі знанням справи: рядки на кшталт «Дорого коштує хороший дурман – мак, коноплі, анаша, солутан», «Косяк мені пече очі немов сонце і червоний мак зітре мене в пісок» недвозначно натякали на знайомство поета з згаданими наркотиками.

Трохи пізніше в життя рокера поступово увійшов і героїн: саме через нього Клинских незабаром захворів на гепатит C. Однак це не змусило артиста відмовитися від згубних звичок, внаслідок чого він помер у віці 35 років.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Роберт Дауні-молодший

Знаменитий голлівудський актор, найбільш відомий за фільмами про Залізну людину, має чи не найбагатший наркотичний досвід серед інших зірок кіноекрану.

Дауні-молодший вперше спробував марихуану ще дитиною: заповітним косяком його пригостив власний батько. Ймовірно, актор відчув дивно приємні відчуття, тому до двадцяти він міг дати фору будь-якому любителю заборонених задоволень. Дауні-молодший перевіряв свій організм на міцність усіма доступними речовинами, серед яких особливо цінував алкоголь, кокаїн і героїн. Досить символічно, що одним з ключових фільмів в кар’єрі актора виявилася драма Less Than Zero, в якому він зіграв молодого наркомана.

У 1990-х Роберт практично щодня перебував під кайфом; він навіть збільшував свою звичну дозу безпосередньо перед участю в зйомках чергового фільму. Нестабільний психічний стан актора негативно позначилося на його відносинах з продюсерами, що привело його до відсторонення від роботи. Незабаром Дауні-молодший, що втратив усілякий контроль, потрапив за грати на півтора року за зберігання наркотиків і вогнепальної зброї.

Подальше лікування наркоманії позбавило всіма улюбленого артиста від поганих звичок, та настільки якісно, що він зробив неймовірний кар’єрний ривок і став заробляти величезні гроші!

Розрахувати вартість лікування