Лікування алкоголізму в Южноукраїнську

За статистикою, понад 100000 чоловік в Україні через алкоголізм стоять на обліку в наркологічному диспансері, але це лише ті, хто звертався за лікарською допомогою. Насправді, проблема стоїть набагато гостріше – кількість людей можна сміливо збільшити в кілька разів, і все частіше в ряди алкоголіків потрапляють представниці слабкої статі, підлітки і діти.

Що робити родині, якщо один з її членів пристрастився до спиртного? Перш за все, не варто чекати, поки він сам кине пити. Тяга настільки велика, що часто людина допивається до білої гарячки і йому потрібне екстрене усунення алкогольного делірію. Без терапії кожного десятого хворого чекає летальний результат.

Витрачати час на лікарів і цілителів не рекомендується. Подібне «лікування» від алкогольної залежності не допоможе, в гіршому – стане причиною ускладнень.

Тому найкращий варіант – звернутися до професіоналів. В Южноукраїнську функціонує Український Центр Лікування Залежності – спеціалізована установа, лікарі якої надають допомогу людям, що страждають на алкоголізм. Тут можна пройти повноцінну реабілітацію в стаціонарних умовах, а також отримати екстрену цілодобову допомогу.

Коли здається, що виходу немає

Що таке алкоголік в родині? Біда, горе, низка скандалів і стресових ситуацій, сльози. У кращому випадку вдається тимчасово закодувати залежного або відправити на чергову детоксикацію. Але час минає, руки хворого знову тягнуться до чарки і всі запевнення і обіцянки «зав’язати» забуваються. Подібне життя здається замкнутим колом – здається, що рішення немає.

Фахівці інституту залежності стверджують – допомога поруч, досить взяти телефон і подзвонити. У клініці працює цілодобова телефонна лінія, можна в будь-який час доби отримати безкоштовну консультацію фахівця або викликати нарколога на дім. Подібні послуги з лікування алкоголізму надаються анонімно – приїзд лікаря додому, виклик бригади та інші ситуації не стануть надбанням громадськості, як і особисті дані пацієнта.

Як в стаціонарі, так і в домашніх умовах проводяться такі заходи:

  • Виведення з запою в Южноукраїнську в інституті залежності здійснюється за новітніми методиками, які дозволяють протягом декількох годин поліпшити стан залежного;
  • Зняття білої гарячки – при загостренні психозу рекомендований екстрений виклик лікаря;
  • Кодування алкогольної залежності – на дому проводиться, якщо дотримані деякі обмеження.

Крім того, фахівець може провести грамотну інтервенцію – переконає хворого, що йому потрібно анонімне лікування алкоголізму в стаціонарних умовах і надасть допомогу з транспортуванням. Лікарі інституту розуміють всю делікатність подібних ситуацій, тому надають підтримку не тільки залежному, але і його близьким.

Детоксикація і інші процедури – лише тимчасова допомога. Для повного позбавлення від згубної пристрасті рекомендується пройти повний курс реабілітації.

Лікування алкоголізму в Южноукраїнську

Довгий шлях до зцілення

Лікування алкоголізму в Южноукраїнську – процес тривалий, копіткий, що включає кілька етапів. І фахівці клініки попереджають хворого і його сім’ю, що виведення з запою в Южноукраїнську – це лише початок терапії і для отримання позитивного результату доведеться набратися терпіння. Основна ж частина реабілітації – всебічна психологічна допомога, в неї входять наступні заходи:

  • Консультації психолога;
  • Заняття з Гештальт-терапевтом;
  • Арт- і трудотерапія;
  • Перегляд мотивуючих відеофільмів і роликів;
  • Робота в групах.

Фахівці мотивують пацієнта, знаходять до кожного індивідуальний підхід і налаштовують на терапію. Нерідко вони стикаються з опором, неприйняттям власної проблеми хворим, навіть в цьому випадку є способи впоратися з ситуацією. Важливим моментом в лікуванні від алкогольної залежності є підтримка рідних і близьких. Психологи допомагають відновити втрачені взаємини.

Лікування алкоголізму в Южноукраїнську в Всеукраїнському інституті залежності – не просто усунення похмілля. Мета фахівців – звільнити залежного від тяги, повернути до нормального, здорового життя. Багатьом підопічним установи вдалося подолати залежність і почати життя без спиртного.

Розрахувати вартість лікування