Як зрозуміти і допомогти питущій людині?

Наш наркологічний центр вже не перший рік пропонує лікування алкоголізму в Києві і по всій Україні. З нашою допомогою змогли подолати свою залежність тисячі пацієнтів, однак нерідко близькі залежного, звертаючись за допомогою, пов’язують поняття «зрозуміти» і «виправдати», що абсолютно помилково.

Зрозуміти втратившу свій шлях людину необхідно для побудови правильної лінії поведінки і налагодження взаєморозуміння, яке і стане опорою при позбавленні від залежності.

Перебуваюча на краю людина позбавлена віри і надії, її лякають перспективи нового життя без такої опори як алкоголь. Однак Ви не повинні особисто виправдовувати її поведінку, так як це буде вказувати тільки на Вашу згоду з таким способом життя, а значить залежний особисто ще сильніше переконається у відсутності будь-якої можливості впоратися з проблемами без вживання чергової пляшки спиртного.

Тверде рішення почати лікування – відмінний шанс на придбання свободи від алкоголю

Для того щоб вийти з цього замкнутого, поганого кола необхідно запастися терпінням і силами для боротьби за тверезе життя.

В першу чергу варто пам’ятати, що першим кроком у бік вирішення почати лікування є позбавлення від постійних думок про похмілля або безпросвітне існування. Людина повинна мати сили для відмови від алкоголю. Це внутрішня сила, яка переконує залежного в тому, що тверезе життя можливе.

Варто пам’ятати, що не варто завзято переконувати людину в необхідності лікування, так як це може здобути зворотний ефект. Очманіла людина розуміючи, що її залежність приносить суцільні біди тільки сильніше йде в свій запій. Таким чином, хвороба сильніше огортає свідомість людини, а процес лікування відкочується на невизначений термін.

Якщо ж Ваша вимога пройти хоча б консультацію у фахівця мала ефект, то велика ймовірність, що після розмови з лікарем питущий зможе переконатися в можливості вилікуватися і почати нове життя.

Розрахувати вартість лікування