Лікування наркоманії в Вишневому

Наркологічний центр «Український Центр Лікування Залежності» пропонує пройти комплексне, професійне лікування наркоманії. Кваліфіковані фахівці, сучасні терапевтичні методики, грамотний підхід в боротьбі з наркоманією допоможуть вам подолати згубну пристрасть, почати нове здорове, осмислене, тверезе життя, наповнене яскравими фарбами.

Політика конфіденційності

Лікування від наркотиків, в реабілітаційному центрі проходить строго анонімно. Вся інформація про пацієнтів, особливості їх захворювання захищена від розголошення. Це важливий момент у боротьбі з наркотичною залежністю, оскільки і самі пацієнти, і їхні близькі бояться розголосу, а це багатьох змушує відмовлятися від лікування. Наркологічний центр – це не традиційний наркодиспансер, тут пацієнтів не ставлять на облік і ставляться до них максимально шанобливо, без застосування фізичного або психологічного насильства.

Центр гарантує своїм хворим абсолютну анонімність і суворе дотримання політики конфіденційності. Ваші персональні дані не будуть віддані розголосу, тому не зволікайте і звертайтеся за допомогою до справжніх професіоналів.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Особливості лікування наркоманії

Лікування наркоманії носить комплексний і індивідуальний характер, що дозволяє істотно підвищити показники ефективності терапевтичного курсу. Програма лікування розробляється різними фахівцями центру – наркологами, психотерапевтами, психоневрологами за певною схемою. При цьому враховуються такі чинники:

  • стаж наркотичної залежності;
  • індивідуальні особливості організму конкретного пацієнта;
  • характер вживаних речовин;
  • наявність або відсутність психологічної схильності;
  • мотивація пацієнта і його власна віра в успіх.

Після проведення діагностики наркозалежного розробляється терапевтична програма, яка складається з таких етапів:

  • Детоксикація – зняття ломки і хворобливих проявів абстинентного синдрому – це тільки перший етап на шляху до тверезого життя. Після стабілізації фізичного стану пацієнта фахівцями реабілітаційного центру проводяться курси медикаментозної детоксикації, спрямованої на очищення організму від залишків наркотику, хімічних речовин, відновлення роботи внутрішніх органів і систем.
  • Психологічна реабілітація – найбільш складний і важливий аспект в боротьбі з наркотичною залежністю. Співробітники центру, застосовуючи передові психотерапевтичні методики, сприяють формуванню правильних мотивацій, усвідомлення необхідності позбавлення від залежності. У процесі психологічної реабілітації пацієнта навчають способам перемикання уваги з думок про допінг на іншу цікаву діяльність. В результаті, людина свідомо відмовляється від вживання наркотиків, набуває практичні інструменти вирішення проблем, отримання задоволення від життя, без використання хімічних речовин.
  • Соціальна реабілітація – необхідна для нормальної адаптації пацієнта в соціумі після повернення з клініки, профілактики можливих рецидивів і фіксування отриманих позитивних результатів. Лікарі центру надають своїм підопічним необхідну підтримку на етапі соціалізації, що допомагає їм не зірватися, стати повноцінними членами суспільства, знайти нових друзів, успішно працевлаштуватися, почати заробляти, створити сім’ю, налагодити своє життя.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Наркологічний центр не залишає своїх пацієнтів і після завершення терапевтичного курсу. Програма реабілітації після лікування включає в себе професійну переорієнтацію, підвищення рівня кваліфікації, сприяння в працевлаштуванні, психологічну підтримку.

Такий унікальний, комплексний, системний і одночасно індивідуальний підхід до лікування наркоманії дозволяє пацієнтам центру назавжди позбутися від залежності і розвинути особистісний потенціал. «Український Центр Лікування Залежності» – це клініка, яка займається не тільки лікуванням, а й підвищенням якості життя реабілітантів після виписки.

Розрахувати вартість лікування