Лікування алкоголізму в Вишгороді

Алкоголізм – підступна хвороба, яка іноді розвивається зовсім непомітно. Людина випиває 2-3 келиха вина у свята, потім це стає щоденним ритуалом, а дозування зростає. Він все частіше придумує різні «приводи» для веселощів або ж починає йти в «запій» на самоті. У кожного алкоголіка своя історія і сюжет різний, але у всіх одна розв’язка – важка залежність, від якої неможливо позбутися самостійно.

Лікування алкоголізму в Вишгороді

У минулому столітті алкоголізм був визнаний захворюванням, тому хворим потрібне лікування від пияцтва. Не змови бабусь-знахарок або опоювання відворотними травами, а грамотна, медикаментозна терапія з обов’язковим наданням психологічної допомоги.

Саме такі послуги пропонує «Український Центр Лікування Залежності», один з центрів якого розташовується в Вишгороді. Тут успішно застосовують як перевірені часом, так і інноваційні методики і практикують не просто усунення «похмілля», а повне вилікування від тяги.

Що очікує хворих в реабілітаційному центрі?

Ця установа не поступається аналогічним зарубіжним клінікам ні за якістю лікування, ні за умовами перебування. Тут пропонується лікування при дотриманні анонімності, сім’ї та самому алкоголіку не варто побоюватися поширення особистої інформації.

Пацієнт під час усього терапевтичного курсу і при подальшій реабілітації проживає в умовах максимально наближених до домашніх: його забезпечують збалансованим харчуванням і піклуються про затишну, спокійну атмосферу. Досвідчений персонал ставиться до своїх підопічних з розумінням і доброзичливістю.

Позбавлені побутових проблем, ізольовані від звичної компанії і люди швидше приходять в себе і налаштовуються на позитивний лад. Щоб позбутися від згубної пристрасті, хворим необхідно пройти комплексне лікування алкоголізму, в Вишгороді. «Український Центр Лікування Залежності» для цих цілей використовує ефективні програми, що забезпечують стійкий результат.

Лікування – етап за етапом, до життя без «запоїв»

Позбавлення від будь-якої залежності, в т.ч. алкогольної – процес тривалий, що вимагає від пацієнта терпіння, бажання і величезної сили волі. До тих пір, поки сама людина не захоче лікуватися, жоден лікар йому не допоможе. Підтримати його на цьому етапі можуть рідні, близькі, а також досвідчені психологи.

У центрі враховують цю особливість і інші нюанси, і пропонують наступні заходи:

  • діагностику;
  • усунення абстинентного синдрому;
  • очищення організму від шлаків і токсинів;
  • оздоровлення;
  • надання психологічної допомоги;
  • повноцінну реабілітацію;
  • післяреабілітаційну адаптацію.

Алкоголь, особливо у великих дозах призводить до серйозної інтоксикації організму. Щоб поліпшити стан алкоголіка, фахівці центру призначають детоксикаційні процедури, потім підтримуючі.

Коли свідомість пацієнта прояснюється, і він починає мислити тверезо, в роботу включаються психологи. Їх мета зрозуміти, що призвело до розвитку залежності, знайти індивідуальний підхід і правильно мотивувати алкоголіка на лікування.

Велика частина шляху пройдена? Справа за малим – знизити ймовірність зриву і допомогти пацієнтові знайти своє місце в соціумі. Підопічні центру беруть участь в масових заходах, відвідують групові заняття, займаються працетерапією. Вони поступово вливаються в суспільне життя і після виписки готові в неї включитися.

Виведення з запою в Вишгороді – це не тільки поліпшення загального стану алкоголіка, а реальний шанс на повне позбавлення від хвороби!

Розрахувати вартість лікування