Лікування алкоголізму в Вознесенську

Ще недавно пройти якісну реабілітацію від алкогольної залежності люди могли лише в зарубіжних центрах. Тільки так у алкоголіків був шанс не просто поліпшити своє становище, а й позбутися згубної тяги. На жаль, далеко не всі сім’ї могли собі дозволити таку дорогу терапію.

Сьогодні ефективне лікування алкоголізму в Вознесенську пропонує Український Центр Лікування Залежності. Тут застосовують дієві методики, запозичені у зарубіжних колег, а також власні програми, максимально адаптовані до місцевих умов.

Мета терапії – виведення з запою, зняття білої гарячки з подальшою психокорекцією та адаптацією, що дозволяє домогтися стійкої ремісії.

Крім того, близькі алкоголіка можуть в будь-який час звернутися за допомогою – фахівці центру пропонують ряд додаткових, спеціальних послуг.

Перевагою терапії в реабілітаційному центрі є те, що лікування алкоголізму та інші заходи проводяться анонімно. Сім’я залежного буде огороджена від засуджують і співчуваючих поглядів оточуючих, а для самого хворого це захворювання не стане плямою на репутації.

Надання допомоги – 24 години на добу

Існує кілька форм алкоголізму – одні залежні п’ють потроху, але щодня, інші – не вживають довгий час, а потім різко зриваються і йдуть в тривалий запій. Все частіше наркологам нерідко доводиться стикатися з пивним, дитячим, жіночим алкоголізмом. І в кожному випадку потрібне лікування від алкогольної залежності з обов’язковим урахуванням форми хвороби і інших чинників.

В Українському інституті терапія призначається індивідуально, а також фахівці додатково допомагають у складних життєвих ситуаціях:

  • Проводять інтервенцію хворого – переконують його в необхідності лікування;
  • Консультують рідних алкоголіка цілодобово по телефону;
  • Виїжджають на дім – здійснюють детоксикацію, кодування (при дотриманні 10-денного утримання від спиртного), зняття білої гарячки.

Подібні послуги необхідні – нерідко, своєчасний виїзд фахівця дозволяє врятувати залежному життя.

Виведення з запою в Вознесенську або іншому реабілітаційному центрі недостатньо, щоб змусити його кинути пити. Тут потрібний більш тонкий підхід і фахівці центру залежності його забезпечують.

Лікування алкоголізму в Вознесенську

Реабілітація – довгий шлях до одужання

Більшість сімей, в яких є алкоголіки, стикаються з ситуацією, коли залежний проходить лікування від алкогольної залежності в звичайному наркодиспансері, а після виписки приймається за старе. Вся справа в тому, що детоксикація – важливий етап терапії, під час якої організм хворого очищається від отрут і токсинів, але з його допомогою неможливо позбавити хворого від тяги до спиртного. І навіть перенісши важкі ускладнення, він все одно рано чи пізно зривається.

Тому лікування алкоголізму в Вознесенську складається з декількох етапів і хворому необхідно протягом всього періоду перебувати в стінах установи. Перш за все, фахівці дбають про фізичний стан пацієнта:

  • Проводять зняття алкогольного делірію («білої гарячки»);
  • Призначають детоксикаційні процедури – усунення похмілля і виведення з запою в Вознесенську – це початковий етап реабілітації, на якому використовуються медикаменти;
  • При необхідності призначається відновне лікування – реабілітацію доповнюють процедурами і прийомом препаратів, що знімають загострення хронічних недуг.

Коли вдається впоратися з критичним станом пацієнта і його загальне самопочуття поліпшується, реабілітація триває, але вже без медикаментозних засобів. Завдання психологів, реабілітологів, психотерапевтів – заручитися підтримкою пацієнта, правильно змотивувати його на лікування і підтримати позитивний настрій.

Важливо, щоб хворий зміг відновити відносини з рідними – саме їм доведеться підтримувати його, коли терапія завершиться.

Анонімне лікування алкоголізму в Українському інституті залежності дає шанс залежним на одужання. Завдяки грамотній допомоги багатьом пацієнтам клініки вдалося позбутися від тяги, зберегти сім’ю і повернутися до здорового життя.

Розрахувати вартість лікування