Лікування наркоманії в Вишгороді

Наркоманія – страшне захворювання, від якого ніхто не застрахований, найчастіше в залежність потрапляють молоді люди. Їм важче опиратися спокусам, та й оцінити в повній мірі існуючі ризики вони не можуть. Мода «гратися» так званими «легкими» синтетичними наркотиками лише посилила статистику, сьогодні в країні понад 400000 наркоманів і більшість з них не старше 21 років.

Фахівці «Всеукраїнського інституту залежності», знаючи існуючу обстановку, пропонують комплексне лікування наркозалежності, за ефективністю не уступаюче зарубіжним методикам. Що очікує пацієнтів в центрі, і які умови перебування пропонує установа?

Комфорт, анонімність і підтримка

Суспільство засуджує наркоманію як соціальне лихо, а до наркоманів відноситься без будь-якої лояльності. Звісно, що подібний член сім’ї кидає тінь на всіх родичів, тому анонімність лікування дещо спрощує їм життя. У центрі у пацієнтів не питають особистих даних та іншої інформації.

Тут хворим забезпечують комфортні умови перебування та повноцінний раціон харчування. Персонал відноситься до своїх підопічних доброзичливо, піклується про їх емоційну стабільність і душевний спокій.

Центр реабілітації наркозалежних при «Всеукраїнському інституті залежності» проводить комплексну терапію, колектив кваліфікованих і досвідчених фахівців контролює кожен етап і при необхідності коригує раніше призначену схему. Що ж входить в програму, що рятує наркоманів навіть від сильної тяги до дурманних речовин?

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Крок за кроком – до повного одужання

Будь-який нарколог скаже – обіцянка вилікувати наркоманію за кілька днів, це не більше ніж шарлатанство, спроба виманити у зневіреної сім’ї гроші. Навіть в умовах наркологічного диспансеру за цей період можливо тільки усунути ломку і вивести хворого з критичного стану. У цьому випадку мова не йде про усунення психологічної залежності.

Фахівці ж центру відразу попереджають, що реабілітаційний курс займе не один тиждень, це тривалий процес, тому що лікування наркоманії включає кілька найважливіших етапів:

  1. Діагностичні заходи – умови установи дозволяють проводити лабораторні дослідження, що дає фахівцеві можливість оцінювати стан пацієнта і виявляти тип наркотичної речовини, яку він вживає.
  2. Зняття абстиненції («ломки») – після наркотичної ейфорії наркоман виявляється заручником важкого стану, який і усувають лікарі за допомогою медикаментозної терапії.
  3. Детоксикацію – комплексну очистку організму від отруйних і токсичних речовин.
  4. Відновлювальні процедури – фізіотерапію, ЛФК, прийом вітамінних комплексів і інші оздоровчі заходи, спрямовані на поліпшення здоров’я і підвищенням імунних сил.
  5. Надання психологічної допомоги – відвідування індивідуальних і сімейних консультацій психолога, участь в групових заняттях, спілкування з іншими пацієнтами, також потрапивших в скрутне становище, є важливою складовою реабілітації.
  6. Адаптаційна підтримка – наркоманам важко повертатися до нормального життя, вони втрачають колишні зв’язки, роботу, сім’ю; фахівці центру допомагають їм відновитися, пройти навчання або визначитися з новою професією.

Реабілітаційний центр для наркозалежних надає реальну допомогу сім’ям у поверненні дорогої людини до нормального, здорового життя без наркотиків.

Розрахувати вартість лікування