ВІЛ і СНІД у наркоманів

Проблема з непереборною тягою до наркотичних речовин призводить до руйнування особистості людини, виснаження його фізичного і психологічного стану, а також проблемам з інфекційними захворюваннями, такими як Гепатит, ВІЛ та СНІД.

Сьогодні, багато лікарів вказують на те, що майже 80% заражених небезпечними інфекціями припадає саме на наркозалежних, які часом навіть не підозрюють про наявність у себе збудників смертельних вірусів. Відповідно до проведених досліджень було встановлено, що 8-9 з 10 ВІЛ-інфікованих є наркоманами.

Наркоманія це збудник смертельної хвороби – СНІДу

Досить часто у лікарів-наркологів запитують, а наскільки ймовірним є зараження ВІЛ у наркоманів і відповіддю може стати жахлива цифра в 99%. Це пов’язано з тим, що в більшості випадків тільки мінімум наркоманів, які не вживають важких ін’єкційних наркотиків, ще можуть відвернути майбутню небезпеку.

Зараження захворюваннями проходить саме під час використання шприців, які в більшості випадків передаються по колу таких же залежних. У такі моменти наркозалежні не замислюються про небезпеку, так як бажання отримати чергову дозу «кайфу» перевищує і притуплює відчуття небезпеки. Під час такого «єднання» в більшості випадків і відбувається зараження кожного хто бере участь. Всього невелика крапелька крові стає небезпечною згубною речовиною.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Спочатку саме зараження відбувається непомітно і Інфіковані можуть не відчувати жодних незручностей і тільки пізніше проявляються симптоми схожі з грипом, які наркомани також не пов’язують з інфекцією і продовжують заражати оточуючих.

Ліків від СНІДу сьогодні не існує, тому проходять масштабні акції по боротьбі з наркозалежністю, основною метою яких є попередити її розвиток і спонукати до лікування залежних з метою звільнення їх від тяжкості згубного вибору.

Розрахувати вартість лікування