Лікування наркоманії в Василькові

Де можна пройти ефективне лікування наркоманії в Василькові? Для отримання професійної медичної та психологічної допомоги, з подальшою реабілітацією, можна звернувшись в «Український Центр Лікування Залежності». Кваліфіковані фахівці, комфортні умови, найбільш інноваційні терапевтичні методи допоможуть перемогти залежність і почати нове, щасливе життя без наркотичного дурману.

Основні принципи ефективного лікування наркоманії

Лікування від наркотиків в Василькові, в наркологічному центрі починається з попередньої діагностики. Фахівці визначають стаж наркотичної залежності і характер вживаних речовин, загальний стан здоров’я і психологічні особливості пацієнта. Виходячи з отриманих результатів, розробляють для наркозалежного оптимальний, максимально ефективний в конкретному клінічному випадку терапевтичний курс.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Програма лікування включає в себе наступні етапи:

 • Зняття ломки, купірування симптомів абстинентного синдрому.
 • Детоксикація – проводиться медикаментозно з метою очищення організму і усунення фізіологічної тяги до хімічних речовин. Препарати для крапельниць, їх частота і тривалість лікування визначається фахівцями в індивідуальному порядку, з урахуванням вікової категорії і результатів попередньої діагностики.
 • Психологічна реабілітація – найбільш важливий і тривалий етап лікування, від якого на 95% залежить ефективність боротьби з наркотичною залежністю. Для усунення психологічної тяги до вживання допінгів в реабілітаційному центрі застосовуються передові психотерапевтичні методики. З наркозалежними працюють кращі психологи, психоневрологи. При необхідності людині допомагають усвідомити необхідність лікування, утвердитися в своїх мотиваціях. Поступово пацієнти розкривають нові грані життя, знаходять корисні практичні навички, вчаться перемикати увагу з думок про наркотик на інші цікаві види діяльності. Психологічна реабілітація невід’ємна від особистісного зростання, саморозвитку, пошуку нових захоплень, розкриття талантів і творчих здібностей, духовного прогресування.
 • Соціалізація – допомога у відновленні особистісних якостей, втрачених міжособистісних зв’язків, корекція поведінкової моделі. Пацієнтів готують до виходу в соціум, з урахуванням рис їх характеру, темпераменту, індивідуальних особливостей.
 • Реабілітація після завершення лікування – допомагає уникнути можливого зриву після виписки з клініки, налагодити життя, адаптуватися в соціумі, успішно працевлаштуватися. Особливістю «Всеукраїнського інституту залежності» є той факт, що його співробітники не просто виліковують від наркотичної залежності, а й допомагають своїм підопічним підвищити якість їхнього життя і знайти своє місце в суспільстві.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Наші послуги

Реабілітаційний центр пропонує своїм хворим комплекс наступних послуг, спрямованих на успішну боротьбу з наркозалежністю:

 • попередня діагностика;
 • комплексна, поетапна програма лікування в умовах госпіталізації;
 • надання професійних консультацій, психологічна підтримка родичів пацієнта;
 • примусове лікування наркоманії в Василькові;
 • допомога фахівців при лікуванні в домашніх умовах;
 • екстрена детоксикація і виїзд нарколога на дім.

Реабілітантам надають максимально комфортні умови проживання, що сприяють їх швидкому відновленню. Доброзичливе, шанобливе ставлення персоналу, спокійна атмосфера, організація дозвілля, правильно збалансоване, раціональне харчування – все це сприяє швидкому досягненню максимально виражених позитивних результатів, поліпшенню фізичного та психоемоційного стану пацієнтів.

Наркологічний центр «Український Центр Лікування Залежності» – лікувальний заклад, який надасть вам 100% -ну допомогу. До числа основних переваг можна віднести комплексний підхід до вирішення проблеми наркотичної залежності, абсолютну анонімність і конфіденційність, доступну і демократичну вартість послуг.

Розрахувати вартість лікування