Успішність кодування наркозалежних у Харкові

Кодування від наркотиків за методом Довженка – безпечна та ефективна процедура, яка формує у людини стійку відразу до штучних допінгів. Методика користується великою популярністю у всьому світі. Пройти сеанс кодування від наркотиків за методом Довженка в Харкові можна, звернувшись до місцевого відділення реабілітаційної клініки «Український Центр Лікування Залежності».

Суть методики

Кодування від наркотиків за методом Довженка представляє собою психотерапевтичну процедуру з м’яким гіпнотичним впливом на страждаючу патологічною залежністю людину. Методика побудована на певних асоціаціях, що пригнічують тягу до вживання наркотичних речовин і формують підсвідому відразу до них.

Важливо відзначити, що під час сеансу пацієнт перебуває в бадьорому стані, оскільки процедура не передбачає важкого гіпнотичного впливу.

Успішність кодування наркозалежних у Харкові

Що потрібно від пацієнта?

Для того щоб кодування пройшло ефективно та принесло стабільний, позитивний результат, пацієнту необхідно дотримуватися наступних правил:

 1. Дати добровільну згоду на проведення сеансу, оскільки примусове лікування наркотичної залежності ніколи не буває ефективним і не дає довгостроковий результат.
 2. Упродовж тижня утримуватися від вживання хімічних речовин, наркотиків, алкогольних напоїв.

Дотримання цих принципів дає можливість правильного настрою під час сеансу та багаторазово підвищує результативність процедури кодування.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Про протипоказання

Незважаючи на свою безпеку, кодування за методом Довженка має ряд протипоказань. До них відносяться:

 • стан алкогольного або наркотичного сп’яніння;
 • гострий абстинентний синдром;
 • серцева недостатність, що протікає у стадії декомпенсації;
 • розлади психічного характеру;
 • перенесений в недавньому часі інфаркт або ж інсульт;
 • наявність новоутворень злоякісного характеру;
 • інфекційні захворювання, що протікають у гострій формі;
 • гіпертонічний криз.

Забороняється кодувати за методом Довженка пацієнтів, які перебувають у віковій категорії молодше 22 років.

Переваги та недоліки кодування від наркотиків за методом Довженка

Метод кодування за Довженком характеризується наявністю наступних переваг:

 1. Простота і безпека процедури.
 2. Гарантована ефективність, за умови дотримання всіх лікарських рекомендацій.
 3. Формування стійкої відрази до наркотичних речовин без супутньої блювоти, больового синдрому та інших неприємних симптомів, характерних для медикаментозного кодування, підшивки.
 4. Проведення сеансу за умови добровільної згоди самого пацієнта, що сприяє досягненню стабільних, позитивних результатів.
 5. Відсутність будь-яких можливих небажаних реакцій.
 6. Розумна та демократична вартість процедури.
 7. Сприятливий вплив на психіку й центральну нервову систему хворого.

Якщо говорити про недоліки, то до них можна віднести відносно короткостроковий ефект. Обумовлено це тим, що наркоманія передбачає комплексне лікування з обов’язковою психологічної та соціальної реабілітацією. Крім того, існують люди, що не піддаються навіюванню і гіпнотичному впливу. Для них кодування буде абсолютно неефективним.

Успішність кодування наркозалежних у Харкові

Стадії кодування за методом Довженка

Кодування від наркотиків за методом Довженка в приватних реабілітаційних центрах проходить у 4 етапи:

 1. Підготовка – оцінка стану хворого (фізичного і психологічного), ознайомлення його з суттю методики та всіма маніпуляціями, які будуть відбуватися під час сеансу.
 2. Діагностика – з метою виключення можливих протипоказань пацієнт проходить медичне обстеження, а також обов’язкову психологічну консультацію.
 3. Психотерапія – формування правильних, здорових мотивацій, відновлення функціонування психіки й центральної нервової системи людини, порушених внаслідок тривалого застосування наркотичних речовин.
 4. Безпосередній сеанс м’якого гіпнотичного впливу.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Пройшовши всі етапи кодування, пацієнт повертається до тверезого, повноцінного способу життя, без наркотиків. Тривалість ремісії залежить від цілого ряду чинників. Однак лікарі настійно рекомендують закріпити отримані позитивні результати кодування шляхом психологічної реабілітації в умовах госпіталізації.

«Український Центр Лікування Залежності» в Харкові проводить кодування від наркотиків за методом Довженка професійно з дотриманням всіх правил, необхідних для досягнення позитивного ефекту. Кожному пацієнту гарантується індивідуальний підхід і повна анонімність.

Питання що часто задаються

Скажіть, будь ласка, чи потрібна якась спеціальна підготовка до проведення кодування за методом Довженка?

Перед проведенням кодування пацієнту необхідно пройти комплексне медичне обстеження і поспілкуватися з фахівцем. Також перед сеансом потрібно певний час утримуватися від вживання наркотиків, що часто стає для залежної людини непосильним завданням. Тому перед кодуванням за методом Довженка рекомендується проведення процедури детоксикації.

Чи потребує кодування від наркотиків за методом Довженка госпіталізації хворого?

Сам по собі сеанс триває не більше 1-1,5 години й не вимагає обов'язкової госпіталізації. Однак для досягнення стабільного, позитивного результату настійно рекомендується комплексне лікування наркоманії в стаціонарі, в умовах ізоляції від звичного оточення. Приватні наркоклініки забезпечують своїм пацієнтам максимально комфортні умови проживання і не ставлять їх на облік, тому не варто побоюватися госпіталізації.

У мого сина діагностували 3 стадію наркотичної залежності. Скажіть, будь ласка, чи допоможе йому кодування за методом Довженка?

Кодування від наркотиків за методом Довженка досить ефективно на будь-якій стадії розвитку патологічного процесу. Однак запущена форма наркоманії потребує обов'язкового комплексного лікування з підключенням медикаментозних препаратів, психотерапії, програми ресоціалізації. В іншому випадку можна розраховувати лише на тимчасову ремісію.

Який вплив на організм пацієнта надає кодування від наркотиків за методом Довженка?

Відсутність будь-яких небажаних реакцій є головною перевагою кодування за методом Довженка. Процедура пригнічує тягу до вживання штучних допінгів без супутніх неприємних симптомів, сприяє нормалізації процесів обмінного характеру, позитивно позначається як на фізичному, так і психоемоційному стані залежної людини.
Розрахувати вартість лікування