Лікування алкоголізму в Умані

Алкогольна залежність вимагає грамотного підходу і обов’язкової психологічної реабілітації. Тільки в такому випадку пацієнт отримує реальний шанс повернутися до повноцінного і щасливого тверезого життя. Анонімне і професійне лікування алкоголізму в Умані пропонує пройти місцеве відділення Європейського Інституту залежностей – спеціалізованого лікувального закладу, який здобув безліч вдячних відгуків.

Послуги і способи боротьби з алкогольною залежністю

В Інституті залежностей лікування алкоголізму практикують проводити в умовах госпіталізації. Таким чином можна захистити пацієнта від згубно впливаючого на нього оточення і помістити в здорове терапевтичне співтовариство. Застосовуються для цих цілей такі методики:

 1. Комплексна детоксикація організму.
 2. Кодування від алкоголю в Умані (медикаментозними способами, лазером, за методом Довженка).
 3. Психотерапевтичне лікування (арт-терапія, заняття в групах взаємодопомоги, трудотерапія, сімейний системний психоаналіз, гештальт-терапія).

Пацієнтам пропонуються комфортні умови проживання, спостереження фахівців, організація дозвілля та вільного часу, лікування супутніх захворювань і ускладнень алкоголізму.
При цьому завжди можна запросити кваліфікованих фахівців на дім для надання послуг:

 • купірування абстинентного синдрому, відомого як «похмілля»;
 • лікування алкогольної інтоксикації, отруєння;
 • зняття білої гарячки в Умані;
 • виведення з запою.

Викликати лікарів можна цілодобово, в телефонному режимі. Всі послуги надаються суворо конфіденційно в незалежності від того, чи проходить пацієнт повноцінний терапевтичний курс або обмежується короткостроковими методами лікування.

Про примусове лікування алкоголізму

Інститут залежностей пропонує своїм пацієнтам таку послугу, як примусове лікування алкоголізму. Всупереч поширеній, помилковій думці, дана методика не має нічого спільного з психологічним або фізичним насильством.

Примусове лікування спрямоване на формування у хворого правильних, здорових мотивацій, бажання позбутися від своєї проблеми і прийняти усвідомлене рішення про проведення повноцінного терапевтичного курсу.

Часто особи, які страждають алкоголізмом, поводяться агресивно, піддають загрозі власне життя і несуть потенційну небезпеку для оточуючих. При цьому більшість хворих заперечує наявність залежності і відмовляються від допомоги. У таких випадках може бути запропоновано використання безпечних і ефективних медикаментозних препаратів, які формують стійку відразу і неприйняття спиртних напоїв на рівні фізіології.

Такі методи дають лише короткостроковий, тимчасовий результат. Тільки період тверезості дозволяє фахівцям попрацювати зі свідомістю пацієнта. Основою примусового лікування алкогольної залежності є застосування методу інтервенції, що представляє собою проведення мотивуючих бесід, які дозволяють людині усвідомити руйнівну дію спиртного на його життя і здоров’я, неминучі наслідки, і відчути щире бажання вилікуватися.

Певна робота проводиться і з членами сім’ї хворого, оскільки їм теж потрібна допомога в лікуванні співзалежності. Крім того, близькому оточенню пацієнта надаються професійні консультації щодо взаємодії і надання грамотної допомоги, проводяться лекції, тренінги, бесіди.

Лікування алкоголізму в Умані

Про переваги лікування в клініці

Інститут залежностей характеризується наступними явними перевагами:

 • анонімність і конфіденційність;
 • доступна цінова політика;
 • широкий спектр послуг, спрямованих на боротьбу з алкоголізмом;
 • цілодобовий графік роботи;
 • команда досвідчених, кваліфікованих фахівців;
 • комплексний підхід до лікування алкогольної залежності;
 • подальша соціальна реабілітація колишніх алкоголіків.

В Інституті залежностей успішно вирішують запущені, важкі клінічні випадки, повертаючи пацієнтам здоров’я і радість до життя без алкогольного дурману. Подаруйте своїм близьким нове життя!

Розрахувати вартість лікування