Лікування алкоголізму в Трускавці

Алкогольна залежність – серйозне захворювання, що вимагає лікування. Причому перший крок до порятунку людини повинні зробити його близькі. Необхідно знати, як розпізнати алкоголізм і коли потрібна допомога професіоналів. Повний комплекс послуг по боротьбі з алкоголізмом в Трускавці пропонує місцеве відділення реабілітаційного центру «Український Центр Лікування Залежності».

Перші симптоми алкоголізму

Як дізнатися, що близька людина хвора на алкоголізм? На розвиток алкогольної залежності вказують такі симптоми:

 1. Регулярне вживання спиртного.
 2. Постійний пошук приводу випити.
 3. Прояв гострого похмільного синдрому вранці.
 4. Запійні стани (вживання спиртних напоїв упродовж 3 діб поспіль і більше).
 5. Постійне збільшення дози спиртного, необхідної для досягнення стану алкогольного сп’яніння.
 6. Відсутність блювотного синдрому при вживанні великої кількості алкоголю.
 7. Провали в пам’яті.
 8. Тривожність і дратівливість при відсутності можливості випити.
 9. Прояви безпричинної агресії в поведінці.
 10. Замкнутість.
 11. Зміна кола спілкування.
 12. Втрата інтересу до роботи, сімейних справ, минулих захопленнь.

Лікування алкогольної залежності в Трускавці

Помітивши хоча б деякі з перерахованих вище ознак у близької людини, негайно звертайтеся за допомогою до фахівців. Пам’ятайте, що алкоголізм швидко прогресує і чим раніше буде розпочато лікування, тим вище шанси на повне одужання.

Як допомогти алкоголіку?

Як правило, алкоголіка неможливо умовити кинути пити або змусити лікуватися. Тому потрібно звертатися до професіоналів, що пропонують таку послугу, як примусове лікування алкоголізму. Суть полягає в тому, що фахівці приїжджають додому, у разі необхідності надають хворому першу наркологічну допомогу (виведення з запою, екстрену медикаментозну детоксикацію), а потім проводять з ним мотивують бесіди.

Професіонали з великим досвідом вміють знайти правильний підхід до кожного хворого, підібрати ті слова і аргументи, які дозволять залежній людині вийти зі стадії заперечення і добровільно погодитися на лікування в умовах госпіталізації. Доведено, що метод інтервенції працює більш ніж в 90% клінічних випадків.

Що отримують пацієнти центру?

Після того як пацієнт з алкогольною залежністю виявляється в наркоцентрі, він проходить комплексну діагностику. Вже на підставі результатів обстеження для людини розробляється ефективний терапевтичний курс. Спочатку пацієнти центру отримують медичну допомогу — комплексну детоксикацію організму, кодування, медикаментозну терапію.

Після того як стан хворого стабілізується, починається курс психологічної реабілітації. Фахівці центру працюють з пацієнтами за програмою «12 кроків», доповнюючи її такими ефективними методиками, як арт-терапія, індивідуальний і сімейний психоаналіз, трудо- і Гештальт-терапія.

Психологічна реабілітація дозволяє людині здобути навички тверезого життя, усунути причини, що спровокували розвиток патологічної залежності. Закріплюються результати лікування курсом ресоціалізації. Пацієнти отримують реальну соціальну допомогу, спрямовану на адаптацію в суспільстві, пошук роботи, здобуття освіти.

Терапія алкоголізму в трускавецькому відділенні «Українського Центру Лікування Залежності» дозволяє домогтися стійкої ремісії і повернути людину до нормального, повноцінного життя. Якщо ваш родич страждає від алкогольної залежності, не зволікайте, а якнайшвидше звертайтеся за допомогою до професіоналів.

Розрахувати вартість лікування