Топ найнебезпечніших наркотиків

Існує велика кількість різних видів наркотиків, однак які з них вважаються найнебезпечнішими і смертельними?

ТОП 1

Найбільш небезпечною і смертельною наркотичною речовиною вважається героїн. Його можна використовувати в якості курильної суміші або ін’єкції. Служить для швидкого вгамування болю. Спочатку речовина як би створює навколо людини захисний шар. Поступово викликається досить-таки сильна форма залежності, впоратися з якою без підтримки неможливо. У разі ін’єкційного введення викликається найсильніша ейфорія, діюча пару годин. Відбувається дія на ту мозкову область, яка контролює дихання. Досить часто під час передозування залежні вмирають від задухи. Смертоносність від цієї речовини вважається вкрай високою. Це дуже страшний наркотик. Лікування наркоманії у пацієнтів, які мають стаж вживання героїну, – це неймовірно складний процес, що має на увазі значні зусилля.

ТОП 2

Дезоморфін (також його називають «Крокодилом») являє собою найнебезпечніший наркотик, який в країнах СНД вважається не таким популярним як визнаний лідер героїн. Якщо довго приймати речовину, то плоть може почати гнити безпосередньо на тілі живої людини. 2 позицію Дезоморфін отримав тому, що вважається дуже дешевим, а виготовляти його вкрай просто. Фактично, будь-який бажаючий його може створити прямо у себе вдома. Головне – отримати необхідні компоненти і мінімальне обладнання. Вилікувати залежність від «крокодила» без допомоги нереально. Буде потрібно зв’язуватися з кваліфікованими лікарями, які працюють в сумлінних і перевірених реабілітаційних центрах.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

ТОП 3

Завершує лідерство відомий серед молоді Спайс або курильні суміші. Як показують статистичні дані, в країнах СНД близько 70 відсотків молоді до 25 років хоч раз вживали спайс. Наркотик вважається курильним збором з трав, які попередньо були просякнуті синтетичними компонентами. Він став популярним приблизно в 2007 році в Європі. Спочатку подібні суміші для паління продавалися в інтернет-магазинах і навіть в деяких звичайних закладах на легальній основі.

ТОП 4

Вуличний метадон нагадує героїн, але при цьому не здатний викликати таку сильну пристрасть. Є менш популярним, ніж героїн, але, якщо замінювати його, то людина через якийсь час може відмовитися від «захоплення» героїном.

ТОП 5

Також одним з найбільш небезпечних наркотичних речовин вважається Кокаїн. Він справляє сильної шкоди як для однієї особи, так і суспільства в цілому. Виникає дуже сильна залежність на психологічному і фізичному рівнях. Існує дві форми кокаїну. Йдеться про порошок і крек. Другий наркотик вважається більш сильним і небезпечним.

ТОП 6

Кетамін в більшості випадків використовується як транквілізатор для коней. Має найсильніший знеболюючий ефект, нерідко викликає тривалі галюцинації. Під час вживання змінюється реальність. Через певний час людина може зіткнутися з найсильнішою депресією, нереальними фантазіями і так далі.

ТОП 7

Бензодіазепін являє собою транквілізатор і застосовується, щоб позбавлятися від тривожних відчуттів, а також параної і безсоння. Здатний провокувати виникнення залежності на тривалий час.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

ТОП 8

Амфетамін – ще одне вкрай небезпечна і смертоносна речовина, яка досить-таки активно поширюється серед молодого покоління. Вважається дешевим аналогом кокаїну і відрізняється більш тривалим терміном дії. Розвиває депресію і параною.

ТОП 9

Найбільш небезпечним наркотиком за кількістю залежних людей вважається тютюн. Він вважається причиною близько 40 відсотків захворювань. Являє собою важкий наркотик, який до цих пір легальний.

ТОП 10

Завершує рейтинг марихуана. Так як її курять, вона здатна вплинути на мозок в найкоротші терміни. Вона впливає на ряд рецепторів людського мозку. Малі дози провокують виникнення параної і короткочасної втрати пам’яті. Через певний термін призводить до певної форми залежності. Британські вчені з’ясували, що марихуана нерідко є причиною раку легенів. Однак смертність від цього наркотику не особливо висока. Вилікуватися можна як самостійно, так і звернувшись в якісний реабілітаційний центр, де пацієнта відновлять дуже швидко.

Розрахувати вартість лікування