Тести на наркотики: як це працює?

Припущення про те, що близька нам людина впала в залежність від наркотичної речовини, сильно зачіпає як саму людину, так і її близьких.

Сам залежний готовий переконувати оточуючих і самого себе, що даної проблеми не існує, а рідні нерідко твердо переконані, що такого в їхній родині статися просто не може.

Однак статистика нещадна і твердо вказує на те, що проблема наркоманії продовжує залишатися актуальною, а значить і кожен з нас легко може потрапити в категорію ризику. Особливої уваги потребують, звичайно, підлітки, так як юнацький максималізм, а також допитливість і бажання випробувати все, що доступно і заборонене, робить молодих людей нестійкими, а значить і легко піддатливих пристрастям.

На тлі подібної проблеми широкого поширення набули тести на наркотики, які можна використовувати вдома і які здатні виявити наявність в організмі деяких наркологічних речовин.

Як біологічної рідини для тіста в більшості випадків використовується сеча, а в основі самого тесту використана реакція антиген-антитіло.

Для того щоб отримати результат досить помістити в ємність з рідиною спеціальну смужку-індикатор, яка при взаємодії з певними речовинами здатна змінювати свій колір, що і є сигналом наявності наркотичних складових.

Багато батьків, задаючись питанням, а як виявити наркотик, вибирають саме такі домашні тести, але варто пам’ятати, що, незважаючи на простоту такого тесту, провести його непомітно від підозрюваного людини практично неможливо. Крім цього тести не можуть виявити абсолютно всі наркотики, а значить, навіть якщо тест виявився негативним, а поведінка дитини вказує на протилежне, варто провести більш серйозну діагностику. Профільні медустанови готові провести всі необхідні аналізи крові і підтвердити або спростувати результат тесту.

Розрахувати вартість лікування