Зняття ломки у наркомана

Термінове зняття ломки у наркозалежного

Ломка – перша і основна причина, що не дозволяє відмовитися від наркотиків

Її прояви настільки жахливі, що велика частина наркоманів вважає за краще покінчити життя самогубством. Тому не залишайтеся осторонь і не доводьте своїх близьких до такого стану. Вчасно звертайтеся до фахівців для своєчасної госпіталізації і надання першої допомоги.

Термінове зняття ломки у наркозалежного

Лікування наркоманії – робота для фахівців

Вся складність в лікуванні наркоманії полягає в стійкій прихильності до одурманюючих речовин не тільки фізично, а й морально. Тут не обійтися без фахівців, які допоможуть подолати фізичну залежність і проведуть комплекс занять, спрямований на повернення тверезої свідомості, допоможуть позбутися від звичного раніше кола спілкування.

Реабілітація – один з етапів лікування від наркоманії

Реабілітація є одним з головних етапів позбавлення від тяги до наркотиків. Без неї ефективність лікування становить всього 5%. Виходячи з нашого багаторічного досвіду, рання госпіталізація вважається «золотим стандартом» для успішного лікування. На жаль, її виконання не завжди можливо в силу багатьох причин: проблеми на роботі, фінансові труднощі і т.д.

Але на будь-якому етапі наша основна задача – забезпечити пацієнту фізичний спокій, створити дружню обстановку, ізоляцію від «непотрібних» знайомих. Ми проводимо роботу, спрямовану на профілактику зривів, і налаштовуємо хворого на позитивне сприйняття світу.

Нашою обов’язковою умовою є супровід пацієнта не тільки під час лікування, але і надання психологічної допомоги вже після проходження курсу. Ми намагаємося всіх наших пацієнтів працевлаштувати і ретельно стежимо за їх станом вже після адаптації в соціумі.

Чому саме ми

У вас є як мінімум п'ять причин співпрацювати саме з клінікою «Український Центр Лікування Залежності»:

А головне, наш наркологічний диспансер у Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

  • 1Бездоганно високий професіоналізм
  • 2Обґрунтована поетапна програма
  • 3Індивідуальний підхід до кожного, хто потребує
  • 4Гарантована анонімність
  • 5Консультації та відповіді на запитання у необхідному обсязі
Розрахувати вартість лікування