Танці із смертю: вся правда про екстазі

Сьогодні все частіше в лапи наркодилерів потрапляють молоді люди, які не проти розслабитися і в повній мірі насолодитися вечіркою. Екстазі один з найпопулярніших клубних наркотиків, який активно вживається разом з алкоголем, але який нерідко призводить до смертельних наслідків навіть після першого застосування.

Реабілітація наркоманів вживавших екстазі відбувається не так часто, так як навіть батьки не завжди в курсі, що вживає їх дитина на вечірках і головне як часто. Таким чином, рейв-дискотеки, клуби та танцмайданчики сьогодні представляють собою особливу небезпеку для молодих людей.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Бажаєте повеселитися?

Співробітники, що працюють в реанімаційних відділеннях, можуть розповісти безліч історій з життя наркоманів, так як саме до них вони потрапляють після чергової гучної вечірки. Під дією екстазі людина найчастіше практично нічого не відчуває, галюцинує і може завдати шкоди як самому собі так і оточуючим.

Цей згубний препарат з’явився на початку 20-го століття і спочатку розроблявся як засіб для зменшення апетиту і тільки згодом його почали призначати при психологічних розладах.

Як тільки екстазі перекочував в руки дилерів, його почали пропонувати в клубах в якості відмінного засобу для відпочинку, проте його згубний вплив при неправильному застосуванні без призначення фахівця призвело до виникнення залежності і ряду несприятливих наслідків для організму приймаючого.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Як розпізнати приймаючого екстазі?

Якщо придивитися до відвідувачів нічних клубів, типового представника під екстазі розпізнати нескладно. Він разюче відрізняється всеношним бдінням, різкими рухами під час танцю, проте на наступний день він може нічого не пам’ятати. В кінцевому підсумку, екстазі приймають люди, пропалюючі своє життя і віддаючі перевагу відпочинку роботі.

Фахівці відзначають, що сьогодні переважна кількість старшокласників вже хоч раз пробували «вітамінки щастя», що неодмінно має змусити турбуватися їх батьків.

Оберігайте своїх дітей!

Розрахувати вартість лікування