Виклик нарколога на Святошино

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Святошино

Нарколог – це фахівець, який допомагає людям, які потрапили в залежність – алкогольну або наркотичну. Він проводить обстеження, ставить діагноз і призначає відповідну схему лікування. Найчастіше лікар приймає в умовах лікувального закладу, але також ви можете телефонувати наркологу в Святошино, ця послуга надається цілодобово і анонімно.

Спеціаліст приїжджає найближчим часом, оцінює стан хворого і проводить медикаментозну терапію на дому. Завдяки ефективній методиці виведення з запою в Святошино займає небагато часу і стан людини помітно поліпшується вже через кілька годин.

Зняття ломки в Святошино проводиться з використанням дієвих препаратів, які в комплексі з психологічною допомогою, дозволяють домогтися високих результатів.

Якщо пацієнт рішуче налаштований на позбавлення від залежності, кілька днів не вживає наркотики і алкоголь, проводиться кодування в Святошино. Цей комплексний захід позбавляє людину від тяги, змушуючи відчувати огиду до заборонених речовин.

Виклик наркологу на дім дозволяє залежному отримати якісну медикаментозну і психологічну допомогу швидко і без непотрібного розголосу.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів