Виклик нарколога в Академмістечку

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Академмістечку

Виклик нарколога на дім в Академмістечку гарантує кваліфіковану, професійну допомогу та повне дотримання політики конфіденційності.

Ми надаємо своїм хворим наступні види послуг:

  1. Зняття ломки в Академмістечку – купірування абстинентного синдрому, що супроводжується тяжкими болями і нервовими розладами при відсутності отримання чергової дози штучного допінгу. Досвідчений фахівець, використовуючи сучасні методи, зніме стан ломки, стабілізуючи нервовий і фізичний стан пацієнта.
  2. Виведення із запою в Академмістечку – потрібне в тих випадках, коли людина не припиняє пити протягом декількох днів або навіть тижнів. Такий стан небезпечний для життя і здоров’я самого хворого. Перебуваючи в неадекватному стані, він може завдати шкоди оточуючим, близьким йому людям. Лікар-нарколог допоможе швидко вийти із запою і відновити нормальне функціонування організму.
  3. Кодування в Академмістечку – довгостроковий метод боротьби з алкогольною та наркотичною залежністю. Проводиться різними методами (гіпноз, метод Довженка і т.д.).

Всі послуги відрізняються високим рівнем якості і доступною, демократичною вартістю.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів