Суїцид серед наркоманів

Наркоманія це отрута, який впивається в людину в незалежності від її стану і віку, при цьому її вплив так згубно, що вік, в якому наркомани розлучаються зі своїм життям з кожним роком стає все молодше.

Наркоманія і суїцид йдуть рука об руку, тому, коли петля психоактивних речовин затягується на Вашій шиї або шиї близького не варто чекати, що все обійдеться.

Чому суїцид?

Наслідком прийому наркологічний речовин є повна або часткова втрата свідомості, при цьому наркоман може відчувати найрізноманітніші емоції посилені впливом препаратів і саме в такому неконтрольованому стані в нападах паніки частіше і все і відбуваються самогубства.

Відчуття власної нікчемності і не бажання боротися з накатом проблем і штовхають людину до краю даху, балкона або під колеса проїжджаючого автомобіля.

Як захистити близьких?

У більшості випадків впевненість в тому що «він не такий» «вона не стане так робити» не мають під собою жодного підґрунтя. Наркотичні речовини затуманюють розум і навіть якщо в здоровому стані причин здійснювати самогубство немає, то ось психотропні речовини здатні створити альтернативну реальність, де кожна дрібниця стає вже непереборною перешкодою. Вихід з ситуації, що склалася – обрубати разом все, а значить суїцид.

Якщо Ви цінуєте життя своїх близьких, тоді не варто втрачати часу або покладатися на здатності сумнівних цілителів. Довіртеся кваліфікованим професіоналам і почніть своєчасне лікування.

Врятуйте майбутнє своєї родини!

Розрахувати вартість лікування