Лікування алкоголізму в Стрию

Алкогольна залежність — це хвороба — серйозна, небезпечна, швидко прогресуюча і вимагає грамотного, своєчасного лікування. Комплексну, професійну допомогу при алкоголізмі в Стрию надають співробітники «Українського Центру Лікування Залежності». Кваліфіковані фахівці знають не тільки як назавжди позбавити людину від пияцтва, а й як кардинально змінити її життя на краще.

Принципи успішного лікування алкоголізму

Всупереч поширеній думці, алкоголізм піддається лікуванню і від нього цілком можна назавжди позбутися. Однак для досягнення таких виражених, довгострокових позитивних результатів при реабілітації важливо дотримуватися певних правил. Співробітники реабілітаційного центру в боротьбі з патологічною залежністю використовують апробовані методики і поетапний підхід.

Комплексний підхід

Ефективне лікування об’єднує медикаментозні і психотерапевтичні методи. Тільки таким чином можна подолати хімічну і психологічну залежність від спиртного. Якщо ж обмежитися одними лише медикаментозними методами (наприклад, підшивкою, детоксикацією, кодуванням), то усуваються тільки симптоми захворювання, що в подальшому призводить до неминучого зриву.

Анонімність

Конфіденційність — один з основних принципів успішного лікування алкоголізму. Відсутність постановки на облік захищає пацієнта від суспільного розголосу і засудження, дає можливість повністю сконцентруватися на боротьбі із захворюванням.

Після виписки ж людина починає нове життя і не стикається з проблемами в працевлаштуванні, соціалізації, як пацієнти державних наркодиспансерів. А швидка і комфортна соціальна адаптація — обов’язкова умова довгострокової ремісії.

Лікування алкогольної залежності в Стрию

Індивідуальний підхід

Кожен випадок захворювання на алкоголізм має свої причини. Тому фахівці оцінюють не тільки стадію патологічного процесу, а й психологічні особливості, характер, рівень мотивації пацієнта, виявляють фактори, що спровокували розвиток залежності. Методи лікування підбираються, виходячи з отриманої інформації і результатів попередньої діагностики.

Робота з мотиваціями

Для того щоб побороти алкоголізм, потрібно бажання самого хворого. Сформувати стійкі, здорові мотивації у пацієнта допомагає метод інтервенції. З людиною проводяться мотивують бесіди. Причому, на відміну від родичів хворого, фахівці точно знають, які слова підібрати, щоб вивести алкоголіка зі стадії заперечення, пробудити в ньому бажання позбутися від залежності.

Терапевтичний супровід

Повернувшись додому з наркоцентру додому чоловік в перші півроку особливо вразливий і схильний до рецидивів. Уникнути зривів допомагає терапевтичний супровід колишніх алкоголіків, що включає в себе консультування, психологічну підтримку та соціальну допомогу.

Робота з родичами

Близькі алкоголіків знаходяться в стані стресу, страждають від співзалежності і не знають, як поводитися з пацієнтом. Хворі сімейні відносини можуть стати причиною чергового впадання в запій. Тому ефективне лікування алкоголізму обов’язково включає в себе роботу з родичами хворого, надання їм психологічної допомоги, надання консультацій фахівців, проведення сеансів сімейної психотерапії.

«Український Центр Лікування Залежності» в Стрию у своїй роботі використовує всі перераховані вище принципи успішного лікування алкоголізму. Такий підхід дозволяє гарантувати позитивні результати кожного пацієнта навіть у самих запущених клінічних випадках.

Розрахувати вартість лікування