Статистика наркоманії в Україні

Сьогодні кожен українець прекрасно знає, наскільки згубна сучасна наркоманія, однак, незважаючи на це статистика вказує на те, що Україна продовжує входити до переліку країн, на території яких зареєстровано високий рівень наркоманії.

Наша наркологічна клініка не з чуток знає, наскільки високі показники наркоманії в нашій країні, але як же виглядає ситуація з проникненням наркотичних препаратів в країну і в руки українців?

Охарактеризувати рівень наркоманії в українському суспільстві можна лише кількома числами:

  • 92,5 тис. Споживачів наркотичних речовин;
  • 540 неповнолітніх дітей-наркоманів.

Дані числа наведені на початку 2014 року, проте сьогодні ситуація навіть дещо погіршилася. Крім цього варто пам’ятати, що дані показники не можуть відображати реальної картини на увазі того, що досить велика кількість наркозалежних не стоять на обліку в жодному спеціалізованому центрі, а сама наркоманія латентна.

З цього можна зробити висновок, що якщо не брати відповідних заходів в боротьбі проти цієї «чуми», то вона розповсюдитися в суспільстві з неймовірно великою швидкістю і як наслідок підвищитися не тільки рівень злочинності в країні, а й поширюватися такі захворювання як СНІД або гепатит.

Як протидіяти наркотичній експансії?

На сьогоднішній день діяльність правоохоронних органів спрямована на припинення діяльності наркоділків. Тут варто відзначити, що по закінченню 2014 року було вилучено майже 340 000 кг наркотичний препаратів, які планувалося поширювати на території країни і вивозити на територію інших держав.

Однак крім дій спеціалізованих органів, сьогодні багато наркологічних центрів займаються активною пропагандою здорового способу життя, займаються профілактикою наркоманії та сприяють формуванню негативного ставлення до прийому наркотиків в немедичних цілях.

Розрахувати вартість лікування