Спайс – доступний спосіб отримати кайф або старт нової залежності?

Таке поняття як Спайс може знайоме і багатьом, проте що саме мається на увазі під ним, можуть знати не всі. Отже, Спайс являє собою спеціальну суміш синтетичних речовин або, простіше кажучи, то спеціально розроблений хімічний склад з великим вмістом психоактивних добавок.

В основу такої суміші були взяті прості нешкідливі курильні трави, однак, для отримання необхідного дурманного ефекту їх обробляють цими хімічними добавками. У чому їх шкода? Звичайно в тому, що незважаючи на наявність нешкідливого складового саме хімічна обробка надає згубний ефект як на організм людини так і на його психіку.

Не так давно придбати подібні суміші міг кожен, що і спричинило за собою активний розвиток найсильніших залежностей і психічних розладів. Питання про те, наскільки легко купити подібні речовини не раз піднімався і тут варто відзначити, що звичайно, зараз більшість речовин входить в список заборонених і придбати їх практично неможливо, однак проблема полягає в тому, що проста рецептура дозволяє легко його змінювати і обходити закон.

Чим небезпечний Спайс?

Лікарі наркологічних клінік, стикаючись зі спайсовою залежністю, вже зараз відзначають, що ці дешеві препарати впливають на організм набагато сильніше, ніж ряд інших наркотиків і при цьому психологічна залежність нерідко значно сильніша, ніж можна припускати.

Вихід зі стану дурману від цього наркотику значно болючіший і залежний вважає за краще залишатися в солодкому дурмані. При цьому в його організмі руйнується печінка і легені, а мозкова активність знижується за рахунок згущення крові, при цьому мозок не отримує необхідну кількість кисню і як наслідок руйнуються його клітини.

В кінцевому підсумку фізичні наслідки, а значить і психологічні стають незворотними при тривалій і сильно розвиненій залежності.

Розрахувати вартість лікування