Виклик нарколога в Солом’янці

Виведення із запою, зняття ломки, кодування на Солом’янці

Нарколог – лікар, який надає допомогу в досить специфічних ситуаціях, якщо людина страждає від похмілля, алкогольного делірію, передозування від наркотиків, наркотичної ломки. Звісно, що сім’ї залежного і йому самому не хочеться, щоб факт хвороби виявився «новиною» для сусідів і на роботі.

В цьому випадку раціональніше викликати фахівця додому, щоб він надав своєчасну, професійну Допомога без зайвого розголосу. Виклик нарколога в Солом’янці доступний для всіх, хто потребує, послуга надається цілодобово і анонімно.

Спеціаліст приїде додому до пацієнта, маючи необхідні для діагностики та терапії препарати, проведе маніпуляції:

  • Зняття ломки в Солом’янці – усунення важкого абстинентного синдрому – хворобливості, судом, нормалізація роботи внутрішніх органів і психоемоційного стану хворого;
  • Виведення з запою в Солом’янці – комплексний захід, що дозволяє алкоголіку кинути пити, максимально уникаючи негативних наслідків.

Кодування в Солом’янці також проводиться на дому у пацієнта. Завдяки цій методиці залежний починає відчувати огиду до заборонених речовин, а психологічна підтримка підвищує результативність.

Викликавши нарколога на дім, Ви допомагаєте близькій у скрутні для нього часи і рятуєте його життя.

Розрахувати вартість лікування