Виклик нарколога в Солом’янці

Виведення із запою, зняття ломки, кодування на Солом’янці

Нарколог – лікар, який надає допомогу в досить специфічних ситуаціях, якщо людина страждає від похмілля, алкогольного делірію, передозування від наркотиків, наркотичної ломки. Звісно, що сім’ї залежного і йому самому не хочеться, щоб факт хвороби виявився «новиною» для сусідів і на роботі.

В цьому випадку раціональніше викликати фахівця додому, щоб він надав своєчасну, професійну Допомога без зайвого розголосу. Виклик нарколога в Солом’янці доступний для всіх, хто потребує, послуга надається цілодобово і анонімно.

Спеціаліст приїде додому до пацієнта, маючи необхідні для діагностики та терапії препарати, проведе маніпуляції:

  • Зняття ломки в Солом’янці – усунення важкого абстинентного синдрому – хворобливості, судом, нормалізація роботи внутрішніх органів і психоемоційного стану хворого;
  • Виведення з запою в Солом’янці – комплексний захід, що дозволяє алкоголіку кинути пити, максимально уникаючи негативних наслідків.

Кодування в Солом’янці також проводиться на дому у пацієнта. Завдяки цій методиці залежний починає відчувати огиду до заборонених речовин, а психологічна підтримка підвищує результативність.

Викликавши нарколога на дім, Ви допомагаєте близькій у скрутні для нього часи і рятуєте його життя.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів