Лікування алкоголізму в Смілі

Алкогольна залежність – не просто погана звичка, а серйозна патологія, що руйнує здоров’я і психіку пацієнта, що веде до деградації його особистості. При цьому впоратися з даним захворюванням самостійно практично неможливо, особливо при тривалому, систематичному вживанні спиртних напоїв.

Кваліфіковане і анонімне лікування алкоголізму в Смілі пропонує пройти місцева філія Європейського Інституту залежностей.

Про роботу центру

Інститут залежностей успішно працює на протязі багатьох років, філії даного реабілітаційного центру регулярно відкриваються не тільки в обласних центрах, а й у невеликих містах.

Відмінні риси клініки полягають у наступному:

 1. Комплексний підхід до лікування алкоголізму, поєднання медикаментозних та психотерапевтичних методик.
 2. Суворе дотримання політики конфіденційності, анонімності, відсутність розголосу. Пацієнтів в центрі не ставлять на облік.
 3. Індивідуальний підхід до розробки терапевтичного курсу.
 4. Лікування супутніх захворювань і ускладнень алкогольної залежності.
 5. Соціальна реабілітація колишніх алкозалежних.

В Інституті працюють тільки досвідчені, кваліфіковані фахівці, наркологи, психологи і психотерапевти. Програма лікування носить послідовний, поетапний характер.

Принципи успішного лікування алкогольної залежності

Успішне, довгострокове лікування алкоголізму грунтується на комплексному підході, купірування фізіологічної та психологічної залежності. При надходженні пацієнта в клініку проводиться діагностика, що дозволяє визначить стаж алкоголізму, можливу психологічну до нього прихильність.

На наступному етапі здійснюється детоксикація, необхідна для купірування хімічної залежності, зняття гострих ознак абстинентного синдрому, очищення організму від токсинів шлаків, продуктів розпаду етилового спирту. Після завершення програми ДЕТОКС в обов’язковому порядку лікуються супутні алкоголізму захворювання, його ускладнення і наслідки.

Хороші результати дає кодування від алкоголю в Смілі, що у Інституті залежностей може приводитися наступними способами:

 1. Підшивка, медикаментозне кодування.
 2. Лазерна кодування.
 3. Методика Довженко.
 4. Гіпноз.

Оптимальний варіант підбирається в індивідуальному порядку. Кодування доповнюється курсом психотерапії, заняттями в групах взаємодопомоги, психологічними консультаціями. Важливо щоб пацієнт сам усвідомив наявність у себе проблеми і необхідність позбавлення від алкогольної залежності. Для цих цілей проводяться мотиваційні бесіди, активно застосовується метод інтервенції.

Велике значення має перебування хворого в здоровому терапевтичному співтоваристві, тимчасова ізоляція його від звичного оточення, численних спокус, цілодобове спостереження і підтримка з боку досвідчених фахівців. Саме з цієї причини співробітники клініки пропонують лікування в умовах госпіталізації.

На відміну від традиційних наркодиспансерів для пацієнтів тут створені камфорні умови проживання, максимально наближені до домашніх. Пропонується правильне, оптимально збалансоване харчування, організація дозвілля.

Крім того, здійснюється додаткова робота з родичами алкозалежного з метою допомогти правильно з ним взаємодіяти, розуміти і допомагати в подоланні хвороби.

Такий комплексний, індивідуальний підхід дозволяє домагатися позитивних, пролонгованих терапевтичних результатів.

Лікування алкоголізму в Смілі

Виклик фахівців додому

Хворі в будь-який час доби можуть запросити кваліфікованих фахівців до себе додому для надання таких послуг:

 1. Зняття білої гарячки в Смілі.
 2. Екстрена детоксикація організму при передозуванні, отруєнні спиртними напоями.
 3. Виведення з запою.
 4. Примусове лікування алкогольної залежності методом інтервенції.

Щоб викликати наркологів та психологів на дім, достатньо зателефонувати за контактним номером телефону або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті Інституту залежностей.

Розрахувати вартість лікування