Схильність до наркотичної залежності

Багато дослідників давно задаються питанням, а чи існує поняття схильності до наркотичної або будь-якої іншої залежності

Досить багато робіт присвячено цій темі і сьогодні багато лікарів говорять про те, що схильність існує, проте це не завжди означає, що людина рано чи пізно зверне на криву доріжку.

Багаторічні дослідження і аналізи психологічних аспектів наркоманії та схильності привели до того, що були виведені деякі ознаки які визначають схильність до залежностей:

  • Прояв потягу і схвалення до наркотичних препаратів, коли підкреслюється їх особливий вплив на емоційні аспекти життя людини, а також їх особливе значення для особистості.
  • Приязна прихильність до психоактивних засобів, яке має свої мотиви.
  • Свідомий вибір людиною вживання наркотиків в якості оцінки.
  • Підсвідоме прагнення особистості до наркотичних препаратів.

Виходячи з усього перерахованого вище, можна дати визначення поняттю схильності:

Це вже сформоване схвальне ставлення людини до наркопродуктів, причиною якого могли стати як особистісні потреби і мотиви, так і висновки, зроблені під впливом певних ситуацій.

Таким чином, котрі мають позитивне ставлення до речовин наркотичного характеру, становлять особливу групу ризику. Саме їх прийняття подібного способу життя і призводить до вживання, а потім залежності. Латентне ставлення до наркопродуктів ще не означає, що людина їх використовує, проте проявляючи інтерес він йде на контакт з наркозалежними, котрі в свою чергу втягують їх у свій дурман світ.

Сьогодні лікування наркоманів проходить на будь-якому етапі розвитку залежності, проте досить часто прихильність до вживання може стати великим каменем спотикання перед свободою.

Пам’ятайте просте схвалення або легка пристрасть, можуть стати причиною важкого захворювання.

Розрахувати вартість лікування