Лікування наркоманії в Сімферополі

Жителі абсолютно кожного міста, як України, так і інших країн добре знайомі з такими поняттями як наркоманія і алкоголізм. Ці залежності не раз приводили благополучні сім’ї до розлучення і фінансових проблем, крім цього діти в таких сім’ях не можуть отримати належного виховання та прикладу, а значить і їх майбутнє може виявитися під питанням.

Здорова сім’я – щасливе майбутнє для дітей

Сьогодні лікування наркоманії Сімферополь одне з важливих завдань спеціалізованих центрів. Саме завдяки цілеспрямованій діяльності лікарів-наркологів можна почати жити заново, звільнившись від пут хвороби.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

У більшості випадків причиною виникнення залежності від наркологічних або алкогольних продуктів є бажання спробувати щось нове або зняти стрес, а ось про наслідки багато хто воліє не думати, прикриваючись словами «це всього раз» або «нічого страшного не трапиться». В кінцевому підсумку трясовина з нескінченних дружніх застіль затягує і людина не в змозі відмовити собі від щоденної пляшки пива або чарочки «для настрою».

Проблема з наркотичними речовинами ще більш серйозна, тому що в реабілітаційний центр для наркоманів в Сімферополі часто звертаються родичі залежних, нарікаючи що їх дитина відмовляється добровільно починати лікування.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Перший крок до одужання це визнання наявності залежності, а другий крок – звернення до фахівців. Не варто упускати шанс на щасливе життя в люблячої і турботливої сім’ї!

 

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів