Лікування наркоманії в Шостці

Ви зіткнулися з такою проблемою, як наркотична залежність у родині? Не знаєте куди звернутися за допомогою? Як уникнути розголосу і не стати жертвою шахраїв? Професійне лікування наркоманії  із застосуванням найпередовіших методик пропонує Український Центр Лікування Залежності.

Як проходить терапія – покроковий комплекс послуг

Лікування наркоманії в клініці відрізняється комплексним підходом, системністю. Діагностика – це перший етап, за результатами якої підбираються методи детоксикації, розробляється індивідуальний курс терапії. Фахівці враховують фактори: стаж залежності, характер вживаних з’єднань, психологічні, особистісні особливості пацієнта, його настрій і стан здоров’я.

Наступний крок – це детоксикація. За допомогою крапельниць з використанням спеціальних, індивідуально підібраних медикаментів організм хворого очищається, що дозволяє нормалізувати його стан, зняти гострі прояви абстинентного синдрому і тимчасово купірувати наркозалежність.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

На цьому медична допомога наркозалежним не закінчується. Протягом всього курсу проводиться лікування ускладнень і захворювань, що виникли на тлі наркоманії, відбувається відновлення функцій внутрішніх органів і систем із застосуванням нових препаратів.

Ще один етап – психологічна реабілітація наркоманів і алкоголіків, що включає в себе проведення мотиваційних бесід, групову та сімейну психотерапії, Гештальт-терапію, елементи трудотерапії і арт-терапії.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Соціальна реабілітація – це етап, завершуючий терапію. Соціалізація передбачає підготовку підопічних центру до виходу в соціум, повернення у звичне середовище. На даній стадії проводиться корекція поведінкової моделі наркозалежного, відновлення втрачених міжособистісних зв’язків і людських якостей. Реабілітантам надається можливість отримати нові цікаві знання, прищепити навички, виявити приховані творчі здібності, визначитися з подальшими життєвими цілями.

Терапевтичний супровід після виписки включає в себе не тільки психологічну допомогу, а й реальне сприяння в підвищенні кваліфікації, зміну професійної діяльності, працевлаштуванні, здобутті освіти. Метою ресоціалізації в клініці є не тільки профілактика можливих рецидивів, а й підвищення якості життя реабілітанта.

Лікування наркоманії в Шостці

Переваги анонімного лікування

Наркологічний центр в пропонує виключно анонімне лікування алкоголізму і наркоманії. Це важливий момент, що дозволяє уникнути постановки на облік, розголошення інформації. Конфіденційність гарантовано при наданні разових послуг у вигляді кодування, виведення з запою, зняття ломки, програми ДЕТОКС, а також під час проходження повного лікувального курсу в умовах госпіталізації.

Отримати додаткові безкоштовні консультації можна по телефону або в режимі онлайн на сайті клініки.

Розрахувати вартість лікування