Виклик нарколога в Сирці

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Сирці

Що робити, якщо один з членів сім’ї пристрастився до алкоголю або наркотиків? Перш за все, ні в якому разі не можна ігнорувати проблему, сама людина не вилікується і біди все одно не минути.

Сучасний вихід з ситуації, що склалася – виклик нарколога в Сирці. Дану послугу надають цілодобово, анонімно, як в будні, так і вихідні і святкові дні.

Спеціаліст оцінить стан хворого і проведе екстрену терапію в домашніх умовах:

  • Зняття ломки в Сирці – це комплексні заходи, при яких з організму виводяться отрути, усуваються серйозні симптоми – біль, депресивний настрій, спазми, високий тиск, прискорений серцевий ритм і ін.
  • Виведення з запою в Сирці – за допомогою медикаментозного лікування алкоголік кидає пити, його загальний стан стабілізується; добре допомагає терапія при похмільному синдромі, алкогольному делірії.
  • Кодування в Сирці – здійснюється в домашніх умовах, в результаті хворий позбавляється від тяги до наркотиків або алкоголю, відчуває до них відразу.

Викликаючи нарколога на дім, сім’я уникає розголосу, труднощів з доставкою хворого до медичного закладу, а залежний отримує професійну допомогу, не виходячи з дому.

Розрахувати вартість лікування