Виклик нарколога на КПІ

Виведення із запою, зняття ломки, кодування на КПІ

Виклик нарколога на дім в КПІ може знадобитися в різних ситуаціях – при затяжному запої, стані ломки, алкогольної інтоксикації. Тому важливо знати, куди і коли звертатися за допомогою.

В першу чергу, нарколога запрошують додому для надання такої послуги, як виведення із запою в КПІ (під запоєм розуміється тривале вживання алкогольних напоїв більше п’яти днів поспіль).

Наступна послуга, яку ми надаємо своїм клієнтам – це зняття ломки в КПІ. Всупереч широко поширеній думці, професійна медична допомога, спрямована на купірування ознак абстинентного синдрому, може знадобитися не тільки наркоманам, а й людям, що страждають від алкогольної залежності.

Кваліфікований фахівець проводить детоксикацію безпечними і при цьому ефективними методами, що дозволяють швидко повернути фізичний і психічний стан людини в норму, і на час відвернути його від вживання спиртних напоїв.

Кодування в КПІ здійснюється медикаментозними та психологічними способами. Це ефективна методика, що дозволяє впоратися навіть з психологічною залежністю від алкоголю і наркотиків. Однак проведення кодування в домашніх умовах можливо лише через кілька діб після виведення пацієнта із запою і нормалізації його фізичного стану.

Розрахувати вартість лікування