Що таке метадонова залежність?

Методоновая залежність (залежність від методона)

Якщо простежити історію створення тих чи інших наркотиків, то неодмінно відзначається що найпоширеніші і згубні наркотичні речовини були створені в спробах боротьби з наркотичною залежністю.

Метадон також ставитися до даної категорії і спочатку був, на думку багатьох наркологів, порятунком для опійних наркоманів. Процедура лікування залежності від героїну будувалася на підставі переводу наркомана на більш легкий метадон, від якого потім вже і вироблялося лікування, однак очікування лікарів не виправдалися.

Внаслідок поставленого експерименту розвинулася метадонова залежність, яка на практиці стала ще більшою загрозою, лікувати яку в деякому відношенні стало ще важче. Звичайно, випускаємий медичний препарат створювався з точною пропорцією і відповідною чистотою розчину, що і дозволило говорити про зниження токсичного впливу на організм, однак скасування його прийому привело до важкого абстинентному синдрому, що значно перевищує опійну ломку.

В кінцевому підсумку створений на благо препарат став черговим згубником, але який і сьогодні загрожує нашому спокою.

Досить часто, коли наркоман знайомиться з даним препаратом і чує слова «медичний препарат для лікування» вирішує, що він слабший, а значить, менш небезпечний і якщо що, лікування залежності пройде краще.

Однак поняття «менша залежність» і «легке лікування» анітрохи не пов’язані з метадоном.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Вершинін Дмитро

Психолог, фахівець в області інтервенції
Член напрямку “Міжнародної антинаркотичної асоціації”. “Я знаю, як допомогти наркоману і алкоголіку подолати бажання вживати”…