Лікування наркоманії в Севастополі

Ви часто вживаєте алкоголь? Чи траплялися ситуації коли ранкове похмілля Ви знімаєте черговою пляшкою?

Якщо Ваша відповідь «Так», то варто визнати факт наявності у себе залежності від дурманного ефекту алкогольних продуктів.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Ви вживаєте спайс або інші наркотичні речовини? Ви вже не в змозі відмовити собі в черговій дозі?

Відповідь «Так» на ці питання несе на собі тягар під назвою «наркотична залежність».

У більшості випадків залежний прекрасно усвідомлює свою проблему, однак зізнавшись самому собі, він часто не готовий зізнатися в цьому своїм близьким і знайомим. Заперечення – це для них як механізм самозбереження: якщо не зізнаєшся, значить проблеми немає.

Звернення в реабілітаційний центр для наркоманів в Севастополі дозволить залежним пройти необхідне лікування анонімно, це означає що, вирішивши позбутися від проблеми можна довіритися фахівцям і при цьому зберегти своє становище в суспільстві. Реабілітація відкриє перед зневіреною людиною нові горизонти, вільні від хвороб і дурману.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Своєчасне лікування нарокоманіі Севастополь дозволить Вам врятувати себе і свою сім’ю, а позбавлення від алкоголізму – сміливо дивитися в майбутнє тверезими очима!

Не варто замикатися в собі, повторюючи слова, що виходу не існує. Почніть новий етап – зверніться за консультацією до лікаря-нарколога!

 

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів