Лікування наркоманії в Сарнах

Однією з найгостріших світових проблем сьогодні є алкогольна та наркотична залежність, які через економічну і моральну кризи суспільства з кожним роком охоплює все більшу кількість людей. Тому так актуально своєчасне і ефективне лікування наркоманії. Вітчизняна медицина спрямована на вдосконалення методів, застосування передових технологій і кращих світових фармацевтичних досягнень.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Переваги лікування в наркологічному центрі в Сарнах

Лікування в вітчизняних наркологічних клініках сьогодні стає все більш затребуваним, так як не всім по кишені закордонні центри. Україна може надати найбільш вигідні умови, в порівнянні з країнами ближнього зарубіжжя і Європи.

Одним з важливих переваг є відсутність мовного бар’єру, що дуже важливо для проведення психологічної терапії, так як складно налагодити довірчі відносини з психотерапевтом через перекладача. Крім того, велике значення для ефективності лікування має клімат. Унікальний клімат Західної України, чисте повітря, краса навколишньої природи надає терапевтичний вплив на пацієнта і сприяє прискоренню одужання.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Реабілітація наркоманів і алкоголіків вимагає специфічних умов, які може надати наркологічний центр:

  • пацієнт проходить лікування в стаціонарі, що дозволяє йому знаходиться в комфортній обстановці;
  • хворому цілодобово надається індивідуальна психологічна та медична підтримка, здійснюється постійний контроль дотримання лікувальних призначень та процесу терапії;
  • висококласні фахівці Українського інституту залежностей проводять індивідуальні консультації, надаючи необхідний терапевтичний і психологічний вплив;
  • велика увага надається фізичному стану пацієнта; збалансоване харчування, індивідуально розроблене дієтологом, і адекватні фізичні навантаження під керівництвом фітнес-тренера дозволяють відновити і поліпшити стан організму;
  • велике значення в ефективності лікування наркоманії мають психотерапевтичні групові заняття.

Лікування наркоманії в Сарнах

Лікування наркоманії проводиться в комфортних палатах центру, в розпорядженні хворого кабінети фізіотерапії, оснащені сучасною апаратурою. В період лікування в Сарнах хворий ізолюється від звичного оточення, що також є гарантією успішного лікування. Важлива перевага – повна анонімність і конфіденційність, яка суворо дотримується в інтересах хворого.

Після завершення основного курсу лікування пацієнтові надають допомогу в соціальній реадаптації – допомагають з працевлаштуванням, отриманням нової професії, налагодженні контактів і відновленні довірчих відносин з родичами. Психологи центру ведуть роботу з близьким оточенням пацієнта, надають їм психологічну підтримку, організовують тренінги з співзалежними членами сім’ї.

Розрахувати вартість лікування