Лікування алкоголізму в Самборі

Де в Самборі можна пройти курс реабілітації при алкоголізмі — ефективний, комплексний і без постановки на облік? Відповідь проста — потрібно лише звернутися в місцеву філію «Українського Центру Лікування Залежності». Кваліфіковані фахівці готові надати професійну допомогу як самим алкоголікам, так і їх ближньому оточенню.

Допомога для алкозалежних пацієнтів

У центрі пацієнтам, що страждають на алкогольну залежність, надається всебічна допомога і підтримка. Програма реабілітації включає в себе наступне:

  1. Медична допомога — саме з неї починається лікування алкоголізму. Спочатку фахівці проводять детоксикацію, виводячи хворого із запою, допомагають зняти ознаки гострого абстинентного синдрому. Подальша допомога спрямована на відновлення фізичного стану пацієнта, придушення хімічної залежності. Для цих цілей використовуються такі методики, як кодування, медикаментозна терапія, вітамінотерапія, підшивка. Також в центрі проводиться лікування супутніх захворювань і ускладнень алкогольної залежності.
  2. Психологічна допомога — найважливіший етап реабілітації. Спочатку фахівці допомагають хворому розібратися в причинах захворювання і знайти дієві способи їх усунення. Потім працюють над формуванням у пацієнта сильних, стійких мотивацій до одужання. Далі проводиться курс психологічної реабілітації, що включає в себе індивідуальні консультації, заняття за програмою «12 кроків», Гештальт-терапію, елементи арт-та трудотерапії. Психологічна допомога при лікуванні алкоголізму спрямована на набуття пацієнтом навичок тверезого життя.
  3. Соціальна допомога — має особливо важливе значення на стадії ресоціалізації. Пацієнтам центру надається сприяння в отриманні освіти, зміні роду діяльності або підвищенні рівня кваліфікації, працевлаштування. Допомога в соціальній адаптації необхідна не тільки для профілактики зривів, але і для підвищення загальної якості життя реабілітантів.

Лікування алкогольної залежності в Самборі

В цілому, лікування алкоголізму проходить для пацієнтів в комфорті і турботі. Фахівці реабілітаційного центру беруть на себе вирішення побутових питань, організацію цікавого і розвиваючого дозвілля, забезпечення здорового харчування. На всіх етапах реабілітації і після виписки алкозалежні можуть розраховувати на всебічну допомогу і підтримку.

Допомога родичам пацієнтів

Родичі алкозалежних людей потребують допомоги не менше, ніж самі пацієнти. Фахівці надають їм моральну підтримку, допомагають впоратися зі стресовими станами, позбутися від співзалежності.

Індивідуальні консультації дозволяють зрозуміти, як вести себе з залежним пацієнтом на різних стадіях реабілітації. А сеанси сімейної психотерапії допомагають відновити здорові, гармонійні і довірчі відносини між близькими людьми.

Допомога фахівців може знадобитися родичам ще до початку реабілітації. Наприклад, великою популярністю користується послуга примусового лікування алкоголізму. Суть полягає в тому, що співробітники центру приїжджають до хворого додому і проводять з ним мотивуючі бесіди.

Фахівці знають, які слова і аргументи підібрати, щоб пацієнт вийшов зі стадії заперечення і добровільно прийняв рішення про госпіталізацію. При важких патологічних станах, наприклад, передозуванні, нападі «білої гарячки», можна викликати додому лікаря-нарколога, який надасть алкоголіку екстрену медичну допомогу.

Якщо ви страждаєте алкоголізмом або допомога потрібна вашій близькій людині, просто зателефонуйте в «Український Центр Лікування Залежності» в Самборі.

Розрахувати вартість лікування