Лікування наркоманії в Рубіжному

Багатьом з нас часто здається, що така проблема як наркоманія ніколи не торкнеться наших близьких, і можемо підсвідомо не помічати прояви симптомів залежності у сина, чоловіка, дочки або дружини.

Однак це не означає, що якщо ми це заперечуємо, проблема сама знайде рішення або залежність випарується в невідомому напрямку.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Наша клініка не один рік займається проблемами залежностей будь-якого характеру і проводить лікування наркоманії в Рубіжному, Києві, Миколаєві та інших містах України, тому наші фахівці не з чуток знайомі з такими фразами як «все було добре, просто наш син / наша дочка змінилися відразу» , «в цьому винні знайомі» або «я не знаю що сталося». Однак залежність не може виникнути за один день, це тривалий період за який людина спочатку свідомо, а потім підсвідомо вживає наркотичні речовини.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Не заперечуйте, не відвертайтеся від проблем, сміливо дивіться їм в обличчя і захищайте щастя своєї сім’ї.

Однак благання і погрози з Вашої сторони не можуть стати гарантією того що людина не повернеться до вживання шкідливих речовин. У нашому центрі проводиться професійна реабілітація наркоманів в Рубіжному, яка допоможе не просто позбутися від фізичної потреби в наркотиках, а й дозволить усвідомити і викоренити психологічні аспекти, які стали причиною залежності.

Не варто чекати! Врятуйте близьку Вам людину від мереж наркоманії!

 

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів