Лікування наркоманії в Ромнах

Грамотне лікування наркоманії пропонує місцевим жителям, які зіткнулися з таким небезпечним захворюванням Український Центр Лікування Залежності. Даний лікувальний заклад має у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси, сучасне обладнання та кваліфікованих фахівців для надання комплексної професійної допомоги.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Комплекс послуг

Наркологічний центр надає пацієнтам види послуг:

• проведення попередньої діагностики;
• екстрена детоксикація, виведення з запою, програма ДЕТОКС;
• виклик нарколога на дім;
• примусове лікування наркоманії;
• психологічна реабілітація;
• соціальна адаптація колишніх алкоголіків і наркозалежних;
• надання безкоштовних професійних консультацій;
• лікування співзалежності;
• терапія супутніх наркоманії захворювань, ускладнень і надалі.

Лікування здійснюється в стаціонарних умовах, що дозволяють створити необхідну для швидкого відновлення пацієнта обстановку, ізолювати його від спокус зовнішнього світу і звичного середовища, отримати допомогу і підтримку профільних фахівців, знайти нові навички, які знадобляться в подальшому житті після виписки з клініки.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Важливість реабілітації

Реабілітація наркоманів і алкоголіків багато в чому визначає ефективність лікування. Кодування та детоксикація лише тимчасово усувають фізіологічну залежність, але не дозволяють усунути самі причини проблеми.

Тільки усвідомлення пацієнтом своєї залежності і щире бажання позбутися від неї дозволяє домогтися стійкої ремісії, позитивних і довгострокових результатів. Тому з наркоманами і алкоголіками в Українському Інституті Залежності працюють психологи і психоневрологи, які застосовуючи метод інтервенції, допомагають їм сформувати правильні мотивації, виявити і усунути фактори, що провокують розвиток залежності.

Ефективне лікування наркотичної залежності передбачає не тільки індивідуальні психологічні консультації, а й заняття в групах взаємодопомоги, сеанси сімейної психотерапії, заняття посильною працею, творчістю, фізичні навантаження. Для цього в центрі створені всі необхідні умови.

Повноцінний курс реабілітації допомагає людині свідомо відмовитися від штучних допінгів, вирішувати свої проблеми самостійно, ставити перед собою нові цілі і досягати їх. Дуже важливо відвернути пацієнта від думок про наркотики, переключити його увагу, показати багатогранність життя. Для цього в клініці проводять різні заходи, тренінги, лекції, дбають про організацію цікавого і корисного проведення часу своїх підопічних.

Лікування наркоманії в Ромнах

Реабілітація після лікування

Для випускників клініки розробляються програми постреабілітаціі, що включають в себе надання допомоги психологів, волонтерів, соціальних працівників. Для реабілітантів проводять зустрічі випускників, семінари, майстер-класи. Співробітники центру допомагають їм визначитися з життєвим цілями, професією, налагодити відносини з сім’єю і друзями, знайди хорошу роботу і стати повноцінним членом суспільства.

Розрахувати вартість лікування