Примусове лікування наркозалежних

Принудительное лечение алкозависимых и наркозависимых

Основна складність в лікуванні залежностей будь-якого типу – це відсутність усвідомлення своєї хвороби людиною.

Ні для кого не секрет, що людині складно визнавати свої слабкості, а вже тим більше алкоголіку або наркоману. Ці люди не завжди розуміють, що відбувається насправді. В їхніх очах зовсім інша реальність.

Іноді нетверезий стан може бути небезпечним не тільки для самого хворого, але і для оточуючих, так як погано усвідомлюючи, що відбувається насправді, нарко- і алкозалежні можуть зробити вчинок, за який доведеться розплачуватися своїм життям або життям іншої людини. Вдаючись до примусового лікування нарко- та алкозалежності, ви можете врятувати життя не тільки самого хворого.

Моральна сторона примусових заходів медичного характеру

Чи завжди лікування наркотичної або алкогольної залежності без відома хворого виправдовує себе? Розмірковуючи на тему «Чи етично це чи ні?», Ви втрачаєте дорогоцінний час, а разом з ним і кохану людину. Потрібно зрозуміти, що залежні люди живуть зі зміненою свідомістю. Тому якщо довгі вмовляння пройти курс реабілітації не дають ніяких результатів, варто вдатися до примусового лікування, тим самим рятуючи життя коханій людині і повертаючи йому віру в себе.

Можливо, після тривалого і ефективного лікування хворий усвідомлює, скільки горя і неприємностей він заподіяв дорогим йому людям, живучи в паралельній реальності. Зрозуміє, скільки часу він витратив даремно, яких висот міг би досягти. Тому ви зобов’язані дати йому шанс на нормальну комфортне життя. Лікування залежностей примусовим методом – це реальна можливість повністю позбутися від цього захворювання.

Примусове лікування від наркотичної залежності

Цей вид залежності відрізняється від алкогольної лише більш швидкою руйнівною дією на організм і більш тривалим і трудомістким лікуванням.

Звичайно ж, примусове лікування наркотичної залежності може не відразу дати позитивні результати.

Але завдяки роботі психолога на початковому етапі лікування воно допоможе дати величезний поштовх для того, щоб хворий сам захотів позбутися згубних пристрастей.

Ви маєте повне право використовувати шанс на лікування і відновлення

Наша клініка вже давно практикує примусове лікування. В першу чергу ми забезпечуємо нашим пацієнтам психологічний спокій і адекватну медикаментозну допомогу.

Ми ретельно стежимо за всіма препаратами і їх впливом на людину і завжди можемо підкоригувати хід лікування.

Нашим завданням є також допомогти зрозуміти хворому, що алкоголь і наркотики – це зло, і навчити протистояти спокусі.

Звертаючись до нашого центру, ви завжди можете бути впевнені, що ми не відмовимо вам у допомозі лікування хворого, незалежно від ступеня тяжкості захворювання.

Ви можете викликати лікаря додому і отримати всю інформацію про найефективніших методах лікування на даний момент, а також скласти на місці індивідуальну програму лікування.

Розрахувати вартість лікування