Програма Детокс при наркозалежності в Дніпрі

Тривале вживання наркотичних речовин формує сильну залежність, руйнує організм і психіку людини. Відсутність можливості отримати чергову порцію хімічних допінгів призводить до стану болісної ломки. Швидко позбутися від хворобливих симптомів, очистити організм допоможе детоксикація від наркотиків у Дніпрі, яку можна пройти, звернувшись до місцевого відділення клініки «Український Центр Лікування Залежності».

Що таке детоксикація і для чого вона потрібна?

Детоксикація – це процедура, спрямована на очищення організму людини від залишків хімічних допінгів, токсичних речовин. Проводиться з метою зняття симптомів абстинентного синдрому, стабілізації фізичного та психоемоційного стану пацієнта, придушення фізичної залежності від наркотиків.

Що таке детоксикація і для чого вона потрібна?

У таких ситуаціях, як важка форма інтоксикації, передозування, тривале вживання важких наркотичних засобів, своєчасна, грамотна детоксикація – єдиний спосіб зберегти життя і працездатність пацієнта.

Крім цього, детоксикація дає такі позитивні результати:

 1. Імуномодулюючий ефект, активізація власних захисних сил організму.
 2. Поліпшення стану та функціонування центральної нервової системи.
 3. Нормалізація сну, апетиту.
 4. Відновлення уражених тривалим вживанням штучних допінгів серця, кровоносних судин, органів шлунково-кишкового тракту, печінки, ниркового апарату.
 5. Підвищення загального тонусу організму, енергетичного потенціалу.

Програма Детокс добре відображається на психіці, настрої, працездатності, загальному стані здоров’я і самопочутті людини, що страждає на наркотичну залежність.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Як проходить детоксикація?

Детоксикація підрозділяється на екстрену, комплексну, планову. У першому випадку процедура передбачає постановку очищає крапельниці, що містить у собі комплекс індивідуально підібрані лікарські препарати. Екстрена детоксикація назначається при важкому абстинентом синдромі, отруєнні наркотичними речовинами, передозуванні.

Комплексна ж детоксикація – цей цілий терапевтичний курс, який включає в себе:

 • терапію медикаментами;
 • фізичні навантаження, спортивні тренування;
 • потіння в сауні;
 • дієтотерапію;
 • психологічну допомогу і підтримку;
 • прийом імуномодуляторів і вітамінно-мінеральних комплексів.

Комплексна програма Детокс проводиться під наглядом фахівців і дозволяє не лише зняти хворобливі симптоми, придушити потяг до наркотиків, але і повністю очистити організм, відновити роботу уражених внутрішніх органів і систем.

Де можна пройти детоксикацію від наркотиків?

Де можна пройти детоксикацію від наркотиків?

У Дніпрі пройти детоксикацію від наркотиків можна як у стаціонарних умовах, так і на дому. Фахівці віддають перевагу проведенню програми Детокс у клініці. По-перше, лікарі зможуть провести повноцінну попередню діагностику, що дозволяє підібрати найбільш ефективні та безпечні препарати, методи детоксикації. По-друге, деякі методики (наприклад, апаратна детоксикація) застосовні тільки в стаціонарі.

Крім того, повне очищення організму займає не один день. Стан пацієнта може періодично погіршуватися, тому важливо, щоб він знаходився під цілодобовим наглядом фахівців, здатних своєчасно надати професійну медичну та психологічну допомогу.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Однак, якщо хворий відмовляється від відвідування клініки, знаходиться у важкому стані, завжди можна скористатися цілодобовою послугою виклику нарколога додому. У комфортних умовах нарколог проведе екстрену детоксикацію, після чого надасть індивідуальну консультацію, рекомендації, що стосуються подальшого лікування.

Багато наркозалежних людей і їхніх родичів, як і раніше побоюються госпіталізації. Однак сучасні приватні реабілітаційні центри, на відміну від державних наркодиспансерів, гарантують своїм пацієнтам анонімність, відсутність постановки на облік, комфортні умови проживання, доброзичливе ставлення персоналу.

Якщо вам потрібно пройти детоксикацію від наркотиків у Дніпрі, то просто зателефонуйте до місцевої філії клініки «Український Центр Лікування Залежності».

Розрахувати вартість лікування