Перевезення лежачих хворих: що варто враховувати

Служба медичних перевезень – дуже важлива і необхідна організація, яка дозволяє транспортувати лежачих хворих. Буває так, що пацієнта потрібно доставити в інше місто або країну, перевезти з лікарні додому або забрати на обстеження, а звичайна швидка допомога не може взяти на себе такі функції.

Самостійне перевезення на своїй машині просто неможливе, адже пацієнт лежачий. Він вимагає особливих умов транспортування і догляду в дорозі. Забезпечити швидке і надійне перевезення лежачого хворого допоможе компанія «МЕДперевозка» https://format.org.ua/uk/.

Комфортне транспортування інвалідів та лежачих хворих

Які види послуг надає сервіс

«МЕДперевозка» дозволяє здійснювати транспортування хворих:

  • в столицю та з Києва, між містами;
  • із зони АТО;
  • в лікарню або додому;
  • на аналізи та обстеження;
  • з України в Росію і Білорусь;
  • в Молдову, Казахстан;
  • з України в Європу та назад.

Перевагою такого виду перевезення є те, що автомобілі оснащені всіма необхідними функціями, які забезпечують безпечнt і комфортне транспортування лежачих хворих. Салони авто досить просторі, мають кондиціонери і обігрівачі, а також три зручних сидіння для супроводжуючих. Машини оснащені каталкою і носилками. Є місце для багажу.

У супроводі завжди досвідчені фахівці і уважний водій. Кожен пацієнт отримає своєчасну медичну допомогу, адже персонал підготовлений до перевезення хворих з інфарктом, після інсульту, по швидкій допомозі, інвалідів. Він зробить це за всіма правилами, дотримуючись чіткої інструкції, що дозволить контролювати стан хворого, діяти швидко в критичних ситуаціях.

Як замовити послугу транспортування хворого

«МЕДперевозка» має власний сайт з доступним інтерфейсом, де можна ознайомитися з усіма умовами, отримати відповіді на багато питань, а також зв’язатися з менеджером за телефонами, вказаними на сайті. Для зручності можна замовити дзвінок, просто залишивши свої контакти. Служба працює цілодобово. На сайті детально прописані правила транспортування лежачих пацієнтів в залежності від захворювання.

Вартість послуги

Ціна за транспортування залежить від захворювання, оскільки для кожного конкретного випадку дається свій автомобіль, оснащений всім необхідним. Наприклад, для пацієнтів з травмами та переломами хребта необхідна наявність спеціального матраца з фіксатором. Крім того, у вартість входить відстань, враховується тяжкість стану пацієнта, необхідність присутності додаткового медичного супроводу.

Яка б ціна не була, варто враховувати той факт, що мікроавтобуси дуже комфортні, завжди підтримується оптимальна температура повітря, гарна підвіска і амортизатори, які пом’якшують процес перевезення хворих в Харкові.

Розрахувати вартість перевезення можна і самостійно, вказавши маршрут, деталі поїздки.

Розрахувати вартість лікування