Основа лікування наркозалежних

Чому важко зробити перший крок?

Питання примусового лікування наркоманів досі хвилює рідних залежних, які хочуть за всяку ціну змусити близьку людину відмовитися від шкідливої звички. Сьогодні примусове лікування наркомана означає вжиття заходів щодо мотивації залежного почати свій шлях до звільнення від дурману.

У наш наркологічний диспансер в місті Харків нерідко звертаються рідні людей що впали в наркологічну залежність і говорять про те, що залежний відмовляється прийняти допомогу і почати лікування. Чому так відбувається?

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

У більшості випадків хімічно залежних людей переслідує страх болю. Одного разу зазнавши почуття ломки, коли здається, що тебе просто розриває зсередини, вони не хочуть знову повернутися в цей стан. Вони твердо переконані, що єдиним виходом є нова доза, коли все навколо перетворюється, набуває нового змісту і відтінків.

Причиною відмови від отрути є і оточення. Спілкування з собі подібними переконує наркомана в тому, що тільки так він і може жити, відчуваючи зв’язок з такими ж залежними.

Ще однією причиною називають психічний стан людини. Наркотик дарує залежному стан щастя, коли всі проблеми відходять на другий план, а ось коли його дія закінчується, людини починає затягувати депресія, відчуття власної нікчемності і самотності.

Що потрібно робити рідним?

Якщо Ви задалися питанням примусового лікування, то в першу чергу потрібно зрозуміти, що будь-яке заохочення або поблажливість з Вашого боку анітрохи не сприятиме лікуванню.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Досить часто наркомани мають борги і, виплачуючи їх, Ви тим самим даєте можливість залежному знову загрузнути в них.

Зайнявши тверду позицію відмови від такого способу життя, Ви зможете переконати людину в наявності проблеми і необхідності пошуку виходу з трясовини.

Рідним також слід першими звертатися до фахівців, які готові провести докладні консультації щодо спілкування з наркозалежним.

Зробивши лише кілька кроків, Ви в силах допомогти рідній людині почати свою боротьбу за здорове життя!

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Вершинін Дмитро

Психолог, фахівець в області інтервенції
Член напрямку “Міжнародної антинаркотичної асоціації”. “Я знаю, як допомогти наркоману і алкоголіку подолати бажання вживати”…