Лікування алкоголізму в Прилуках

Алкоголь небезпечний і лікування від алкогольної залежності – процес тривалий і дорогий. Це відомо практично всім, однак це людей не відлякує і з кожним роком кількість алкоголіків збільшується. Спиртне вживають багато, але залежними стають лише деякі.

Фахівці, що займаються вивченням цього захворювання, виділяють кілька факторів, що впливають на розвиток тяги – спадковість, слабка стійкість до стресів, індивідуальні особливості організму, а також коло людей, з якими людина спілкується.

Незалежно від того, що стало причиною залежності, людина потребує професійної допомоги. Не варто витрачати час на фітотерапію і сумнівні методики – перше може бути лише додатковим методом, а друге – найчастіше погіршує стан залежного.

Дієве лікування алкоголізму в Прилуках пропонує Український Центр Лікування Залежності. Тут використовуються сучасні методики та перевірені багаторічною практикою програми, націлені не тільки на детоксикацію організму, а на повне позбавлення пацієнта від згубної тяги.

Плюси лікування в інституті залежності

Зазвичай сам алкоголік не особливо прагне до лікувального закладу і найчастіше приймати рішення доводиться його родичам. Як вибрати відповідний заклад і на що варто звертати особливу увагу?

  1. Клініка повинна мати ліцензію на право лікування алкогольної залежності.
  2. Фахівці повинні надавати додаткові послуги – виїзд на дім, консультування по телефону, допомога з інтервенцією хворого – такий підхід значно полегшить завдання рідним.
  3. В клініці проводиться анонімне лікування алкоголізму – суспільство по-різному ставиться до алкоголіків, частіше – осудливо і якщо є можливість уникнути косих поглядів і пересудів, то варто її використовувати.
  4. Лікування повинно складатися не тільки з детоксикаційних процедур – хворий потребує відновної терапії і подальшої реабілітації, тільки так можна позбутися від залежності.
  5. Реабілітаційний курс триває не менше 4-5 тижнів, а частіше – набагато довше, якщо фахівці клініки пропонують швидке одужання, варто насторожитися.

Український Центр Лікування Залежності відповідає всім вимогам, що пред’являються, і лікування алкоголізму в Прилуках проводиться відповідно до норм. Лікарі надають цілодобову допомогу, як в стінах установи, так і на дому:

  • Знімають білу гарячку – при алкогольному делірії без лікарського втручання гине кожен 10-й алкоголік, тому терапія є обов’язковою;
  • Проводять виведення із запою в Прилуках – в центрі залежності, використовуються медикаментозні препарати, що володіють високою ефективністю і доброю переносимістю;
  • Кодують від алкоголізму – процедура не дає стійкої ремісії і вимагає обов’язкової підготовки.

Подібні процедури лише тимчасово покращують самопочуття хворого, але не допомагають назавжди «зав’язати» з згубною пристрастю. Тому терапія включає надання психологічної підтримки та психокорекції.

Лікування алкоголізму в Прилуках

Коли лікування тіла завершено, настає час для терапії душі

Детоксикація – важливий момент в лікуванні алкогольної залежності, за допомогою медикаментозних процедур з організму алкоголіка виводяться шлаки, токсини, отрути, усувається похмільний синдром. Також своєчасне зняття білої гарячки сприяє більш швидкому відновленню пацієнта.

Психологічні проблеми зберігаються і не дозволяють знизити залежність. Тому після виведення хворого із запою і усунення загрозливих станів, лікарі центру в Прилуках починають реабілітаційний курс.

З хворими працюють психологи, психотерапевти, проводяться індивідуальні та колективні заняття, тренінги, курси арт-, трудо-, Гештальт-терапії. Головна мета терапії – допомогти хворому подолати заперечення захворювання, важливо, щоб він міг оцінювати власний стан і розуміти, наскільки алкоголь змінив його життя.

На наступному етапі анонімного лікування алкоголізму пацієнту допомагають сформувати нові, правильні орієнтири і налаштуватися на позитивні результати. При такому серйозному підході, бажанні самого пацієнта і підтримки близьких людей можна очікувати стійкої ремісії. У алкоголіка є шанс на здорове життя, головне, щоб він його не упустив.

Розрахувати вартість лікування