Лікування алкоголізму в Первомайську

Алкоголізм поряд з іншими залежностями є небезпечним захворюванням, механізми якого ще до кінця не вивчені. Сьогодні зрозуміло одне – воно вимагає не просто лікування, а грамотної реабілітації – тривалої і поетапної. Тільки так можна врятувати людину від залежності, дати йому шанс на життя без згубної пристрасті.

Ефективне лікування алкоголізму в Первомайську пропонує Український Центр Лікування Залежності. Фахівці даної установи знають, як побороти залежність, її особливості, враховують всі нюанси і знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

У чому переваги реабілітації в центрі?

Сьогодні немає недоліку в наркологічних диспансерах, в кожному навіть невеликому населеному пункті є такий заклад. Однак залежні не прагнуть потрапити в їх стіни, та й сім’ї не поспішають розміщувати хворих в наркодиспансери. Все частіше рідні алкоголіків воліють звертатися в такі клинки, це пов’язано з підходами в терапії:

  1. Лікування від алкогольної залежності в звичайному диспансері полягає в детоксикаційних процедурах – самопочуття хворого поліпшується, але не позбавляє його від бажання випити; лікування алкоголізму в Первомайську в інституті залежності складається з декількох етапів і направлено на зниження і повне позбавлення від залежності.
  2. В реабілітаційному центрі можна отримати додаткові послуги: консультацію фахівця по телефону – цілодобово і безкоштовно, виклик нарколога на дім, допомогу психолога членам сім’ї хворого та ін.
  3. На відміну від наркодиспансерів, реабілітаційні центри проводять анонімне лікування алкоголізму – це дозволяє рідним хворого і самому пацієнту уникнути неприємних ситуацій і зберегти конфіденційність.
  4. Лікування від алкогольної залежності з подальшою реабілітацією – процес тривалий і весь цей час хворий повинен перебувати в стаціонарі, на відміну від звичайного наркодиспансеру. Інститут залежності пропонує своїм пацієнтам комфортні умови: проживання в затишних номерах, забезпечення всім необхідним, в тому числі якісним, збалансованим харчуванням. В установі панує спокійна, дружня атмосфера, що дозволяє швидше нормалізувати психоемоційний стан хворого.
  5. Лікарі інституту певні процедури можуть проводити вдома у хворого – виведення з запою в Первомайську здійснюється за індивідуальною схемою, усунення похмілля, кодування від алкогольної залежності, зняття білої гарячки.

Це далеко не всі плюси лікування алкоголізму в реабілітаційній установі. Одним з найважливіших переваг такої терапії – ефективна програма, що охоплює як фізичне, так і психічне здоров’я хворого. Виведення із запою в Первомайську в інституті реабілітації є лише первинним етапом.

Лікування алкоголізму в Первомайську

Грамотна реабілітація – запорука успішного лікування

Коли хворий поступає в інститут, перш за все, фахівців хвилює його фізичний стан. Проводиться діагностика, хворому призначається ряд аналізів, і він відвідує консультацію нарколога. Тільки на підставі отриманих результатів проводиться детоксикація.

Якщо захворювання супроводжується гострим психозом, фахівці – терапевти, психотерапевти, реаніматологи призначають терапію для усунення алкогольного делірію.

Після того як здоров’я хворого поліпшується, а детоксикаційні заходи завершуються, настає черга другої частини лікування – психологічної реабілітації. Психологи і реабілітологи застосовують методики, що дозволяють зменшити тягу до спиртного.

Вони допомагають людині прийняти свій діагноз, зрозуміти, що без лікування у нього немає майбутнього. А також правильно мотивують залежного на реабілітацію і дають можливість проявити свої позитивні якості. За кожним алкоголіком ховається особистість, яка потребує допомоги і поваги, і лікарі клініки знають це.

Анонімне лікування алкоголізму в Українському інституті залежності дає позитивні результати. І шанси на повне одужання підвищуються, якщо пацієнта підтримують рідні та близькі, а сам хворий налаштований на позбавлення від алкогольної пристрасті.

Розрахувати вартість лікування