Лікування наркоманії в Первомайську

Ваша сім’я зіткнулася з проблемою наркоманії? Ваша дочка або син відвернулися від родини і повністю занурилися в безодню алкоголізму? Ми готові допомогти Вам!

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Лікування наркоманії в Первомайську наш центр проводить за допомогою досвідчених і висококваліфікованих лікарів-наркологів та психологів.

Часто виникає така ситуація коли сам залежний повністю заперечує або не хоче боротися із залежністю в такому випадку Ви як найрідніша і близька йому людина можете допомогти йому усвідомити всю глибину виниклої проблеми. Наші фахівці готові проконсультувати кожного, допоможуть впоратися з психологічними проблемами, які могли стати причиною виникнення алкоголізму або наркоманії. Нерідко розлучення, смерть близької людини або будь-яке інше глибоке враження могло підкосити психологічну рівновагу людини, який почав шукати рішення і розраду в наркотичні речовини, які здатні були принести довгоочікуване відчуття полегшення. Реабілітація наркоманів проводитися під строгим наглядом психологів, які допомагають наркоману шукати рішення не в ілюзорному світі, подарованому наркотиками, а за допомогою близьких людей і присвячуючи себе новим захоплюючим справам.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Порвіть кайдани, які скували Вашу родину! Залиште наркоманію в минулому!

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів