Лікування наркоманії в Павлограді

Звернення в реабілітаційний центр це шанс для залежних від психоактивних речовин повернутися до життя, в якому ще не було алкоголю чи наркотиків, а кожен новий день не супроводжувався думкою про можливість похмелитися або нову дозу.

Навіщо потрібна реабілітація наркоманів в Павлограді?

Наркотичні речовини при вживанні протягом досить тривалого періоду здатні не тільки шкодити здоров’ю людини, але і міняти її психічний стан. Саме тому таку залежність називають однією з найнебезпечніших і її лікування не полягає в простому знятті ломки, а вимагає тривалу цілеспрямовану терапію.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Обов’язковою умовою успішної реабілітації є повна відмова від вживання психоактивних речовин, проте, перебуваючи в звичній для себе обстановці зробити це практично неможливо. Тому звернення до фахівців дозволяє прийняти рішення про добровільну ізоляцію залежного, що стане першим кроком до позбавлення.

Нерідко залежні і їх близькі дотримуються думки, що достатньо пережити, перетерпіти період ломки і все, однак навіть такі муки не можуть вплинути на стан «підсівшої» людини і відбуваються рецидиви.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Крім психічного аспекту лікування вимагає і сам організм, так як роки вживання токсинів порушують функціонування органів, що і є причиною появи у залежних великої кількості хвороб.

Допоможіть собі! Допоможіть близьким!

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів