Лікування алкоголізму в Павлограді

Зростання алкоголізації населення Дніпропетровської області збігається з динамікою аналогічних показників по Україні. У групі ризику молоді працездатні люди обох статей. А за останні 7 років в 3 рази зросла захворюваність на алкоголізм неповнолітніх.

Ще в кінці минулого століття у підлітків стали реєструвати випадки алкогольних психозів – білої гарячки, що свідчить про обважненні перебігу алкоголізму. Справитися самостійно з важкою формою захворювання неможливо. Лікування алкоголізму в Павлограді в Інституті залежностей допоможе впоратися з цією проблемою назавжди.

Послуги наркологів – перший етап

У Павлограді сьогодні працює велика кількість приватних та державних лікувальних установ:

  • наркологічна клініка;
  • наркологічний диспансер;
  • наркологічний центр.

Інститут залежностей має ліцензію, штат висококваліфікованих фахівців, багаторічний досвід роботи, що дозволяє надавати населенню міста широкий спектр послуг з:

  • виведенню з запою, детоксикації;
  • кодування;
  • внутрішньом’язової імплантації («підшивання»);
  • гіпнотерапії;
  • купірування психозів (зняття білої гарячки);
  • надання екстреної допомоги при передозуванні.

Наркологи відзначають гнітюче явище – більшість алкоголіків воліють отримувати послуги «похмільних» бригад, відмовляючись від госпіталізації. Вражений алкоголем мозок не здатний адекватно оцінити стан і необхідність комплексного лікування. Адже зняття білої гарячки в Павлограді або позбавлення від похмілля – заходи тимчасові що не роблять впливу на психологічну залежність і глибинну причину пияцтва.

Примусове помешкання хворого в стаціонар менш ефективно, ніж добровільне усвідомлене рішення позбутися залежності. Тому хворий спочатку повинен попрацювати з психологом, який допоможе йому усвідомити необхідність лікування.

Якщо в початковій стадії алкоголізму хороший результат показують психологічні методики та кодування від алкоголю в Павлограді, то в запущених випадках може допомогти тільки повноцінна терапія з повною ізоляцією.

Лікування алкоголізму в Павлограді

Методи лікування залежності – комплекс заходів для повного лікування

Повномасштабне комплексне лікування алкоголізму можливо тільки в наркологічному диспансері. Лікування алкогольної залежності в Інституті залежностей починається з проведення діагностичних і лікувально-оздоровчих заходів.

З їх допомогою лікар виявляє супутні захворювання, рівень адаптаційно-компенсаторних механізмів і здатність організму до відновлення. На основі отриманих даних схема лікування розробляється з урахуванням індивідуальних особливостей.

Наступний етап – детоксикація організму з застосуванням лікарських засобів, плазмаферезу, фізіотерапевтичних методів – гіпербаричної оксигенації, масажу, фіто-парової капсули. Очищення від токсинів, шлаків і метаболітів етилового спирту допомагають полегшити прояви абстинентного синдрому і зняти фізичну залежність.

Психологічна реабілітація проводиться досвідченими психологами та психіатрами. Вони застосовують не тільки ліки і різні методики, але і спеціальну апаратуру. Використовується методика «12 кроків», проектні та ситуаційні методики, індивідуальні та групові тренінги, тілесно-орієнтована і арт-терапія.

Повна і довгострокова ремісія неможлива без психологічної допомоги в поверненні до нормального життя – ресоціалізація. За час алкогольної залежності хворий втрачає контакти з близькими, трудовим колективом, оточуючими. Повірити в себе, навчитися знову спілкуватися, сформувати нові цілі в житті допомагають досвідчені психологи та реабілітологи Інституту.

Робота з співзалежними – членами сім’ї, рідними, які постраждали від алкоголізму близької людини, допомагає знайти спільну мову, відновити довіру.

Підвищує ефективність лікування конфіденційність і ізоляція від звичного оточення. Для цього пацієнт може бути поміщений на період реабілітації в окремий котедж за містом. Застосування цілого комплексу заходів зумовлюють високу ефективність і тривалу ремісію.Лікування алкоголізму в Павлограді – це не просто зняття абстинентного синдрому, а комплексний і поетапний курс лікування, що включає в себе, психологічну реабілітацію і ресоціалізацію

Розрахувати вартість лікування