Лікування наркоманії в Охтирці

Пройти повноцінне, професійне лікування наркоманії пропонує Український Центр Лікування Залежності. Кваліфіковані фахівці центру домагаються відмінних результатів навіть в найважчих клінічних випадках, повертаючи пацієнтів до тверезого і благополучного життя.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Принципи лікування – мета на успіх

Лікування наркоманії – тривалий процес, що вимагає комплексного підходу. Тому фахівці клініки розробляють для пацієнтів індивідуальний терапевтичний курс з урахуванням факторів: стаж вживання наркотику, характер прийнятих речовин, загальний стан здоров’я.

Боротьба з наркозалежністю починається з детоксикації організму і зняття ломки. Програма ДЕТОКС дозволяє зняти прояви абстинентного синдрому, привести людину в адекватний стан свідомості і стабілізувати його фізичний стан.

Детоксикацію проводять, переважно, медикаментозними методами. Кількість крапельниць, які препарати, тривалість процедур нарколог визначає індивідуально з урахуванням всіх особливостей клінічного випадку. Метою даних процедур крім полегшення стану хворого є купірування хімічної залежності.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Програма реабілітації – комплекс заходів

Психологічна реабілітація наркоманів і алкоголіків – один з основних напрямків діяльності Українського Інституту Залежності. Згідно зі статистикою, без комплексної реабілітації та допомоги психологів показники ефективності інших методів лікування становлять не більше 5%.

У клініці створені оптимальні умови для прискореного відновлення пацієнтів. Тут панує комфортна обстановка, забезпечується здорове співтовариство, спокій, ізоляція від зовнішніх негативних факторів, цілодобове спостереження і своєчасна допомога з боку профільних фахівців.

Лікування здійснюється за допомогою найдієвіших психотерапевтичних методів з елементами Гештальт-терапії, когнітивно-поведінкової терапії. Психологи займаються з пацієнтами за індивідуальною програмою, допомагаючи сформувати нові мотивації, переключити свою увагу з наркотиків на іншу діяльність.

На думку фахівців, успішна реабілітація не мислима без розвитку особистості і духовного зростання людини. Тому в центрі проводяться творчі заняття, розвивається інтерес реабілітантів до мистецтва, літератури, різні тренінги, лекції, майстер-класи.

Лікування наркоманії в Охтирці

Соціальна реабілітація – завершення лікування

Для своїх випускників співробітники клініки розробляють програму постреабілітаціі. Наркологічний центр допомагає своїм випускникам не тільки стабілізувати психоемоційний стан і адаптуватися в соціумі, а й отримати професію, освіту, знайти роботу.

Отримати додаткові консультації про роботу центру, надаваних послугах та їх вартість можна в телефонному режимі або за допомогою спеціальної форми зворотного зв’язку на сайті клініки.

Розрахувати вартість лікування