Виклик нарколога на Оболоні

Виведення із запою, зняття ломки, кодування на Оболоні

Як показує практика, алкоголь і наркотики буквально змінюють людину, руйнують його як особистість, змушують робити неприйнятні речі і страждати. Запої виявляються настільки тривалими, а ломка нетерпимою, що залежний перебуває у важкому стані. У такому випадку без медикаментозної допомоги не обійтися і виклик нарколога в Оболоні може стати порятунком.

Дана послуга надається цілодобово, достатньо зателефонувати і залишити заявку. Досвідчений фахівець в домашніх умовах проведе діагностику і всі необхідні процедури:

  1. Алкоголікам необхідне виведення із запою в Оболоні – лікар призначить індивідуальну схему терапії, завдяки якій з організму виводяться отруйні речовини. Якщо потрібно, надається екстрена допомога для усунення алкогольного делірію.
  2. Наркоманам потрібне зняття ломки в Оболоні – синдром відміни при наркотичній залежності супроводжується серйозними порушеннями функцій організму і без своєчасних медикаментозних заходів хворий може загинути.
  3. Кодування в Оболоні – також здійснюється в домашніх умовах і при дотриманні всіх правил дає стійкий результат, як при лікуванні алкоголізму, так і наркоманії.

Виклик лікаря – це важливий крок до позбавлення від згубної тяги, шанс на здорове життя, досить лише набрати номер клініки.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів