Нові перспективи для колишніх наркозалежних:життя без наркотиків після клініки «Український Центр Лікування Залежності»

У стінах клініки “Український Центр Лікування Залежності” вам допоможуть позбутися від наркозалежності. Лікування наркоманії по 12-кроковій системі приносить колосальні результати.

Тривожні симптоми про наркозалежності проявляються іноді не відразу. Поки родичі зрозуміють, що людина серйозно хвора, час згаяно. Як тільки ви виявили свідоцтва тяжіння до наркотичних речовин, негайно звертайтеся в наркологічний центр «Український Центр Лікування Залежності». Це сучасна клініка, де проводять 12-крокове лікування. Високий відсоток позитивних результатів – найкращий доказ того, що тут вам допоможуть.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Будьте на зв’язку з професіоналами

Ніхто не хоче, щоб лікування наркоманії перетворювалося на фарс, виглядало як гра або експеримент. Занадто важка це хвороба, щоб нехтувати силою її впливу на організм. Поламані долі обчислюються тисячами, і це тільки офіційні дані. А скільки фактів залишається поза увагою спостерігачів? Будьте педантичні:

  • якщо з’явилися ознаки наркозалежності, відразу ж замовляйте зворотний дзвінок на сайті клініки «Всеукраїнського інституту залежності»;
  • під час консультації постарайтеся дати фахівцям детальну інформацію про симптоми і деталі поведінки вашого родича, який потрапив в біду;
  • дотримуйтесь подальших рекомендацій, справі допоможе тільки професійне лікування наркоманії – Київ впевнений в цьому;
  • відкиньте думку про те, щоб просити допомоги у ворожок, магів або знахарів.

Детоксикація і соціалізація

У програмі дій клініки «Український Центр Лікування Залежності» 12 кроків. По ним, як по східцях, рухається курс лікування. До результату пацієнт приходить гарантовано. Це воістину унікальна наркологічна клініка, Київ тепер спокійний: є куди звертатися за професійною підтримкою.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Після ретельної діагностики наркозалежному знімають ломку – без цього немає сенсу продовжувати. Коли абстинентний синдром анульований, організм готовий до детоксикації. За допомогою крапельниць наркоману поступово очищають кров (тривалість чищення визначають індивідуально, виходячи з інформації, отриманої при діагностиці – тривалості стажу вживання і характеру вживаних речовин).

Звісно, далі лікування наркозалежності переходить в стадію реабілітації. З хворим працюють досвідчені психологи та психотерапевти. І ось, нарешті, вирішальний етап. Потрібно соціалізуватися в суспільстві. Після цієї ступені людина стає повноцінним членом соціуму, у нього більше немає комплексу «я хворий». Життя без наркотиків відкриває нові перспективи, радість і бажання розвиватися.

Розрахувати вартість лікування