Лікування алкоголізму в Новій Каховці

Статистика жахає – рівень алкоголізму в багатьох країнах неухильно зростає, все більше молоді та дітей потрапляє в мережі залежності. В Україні на кожну людину в рік припадає понад 17 літрів спиртного.

Загальна інформація не може передати горе кожної сім’ї, не розповідає про те, як люди, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, скоюють страшні вчинки, і наскільки алкоголізм однієї людини змінює життя всіх, хто знаходиться поруч.

Наскільки б небезпечним не було захворювання, хворі не поспішають на лікування, вважаючи за краще ховатися фразою, яка є помилкою – «захочу кинути пити – кину». Фахівці ж упевнені – позбутися психологічної тяги без професійної допомоги неможливо. І навіть після грамотної детоксикації алкоголік знову приймається за старе.

Алкозалежним потрібна тривала реабілітація і лікування алкоголізму в Новій Каховці, її пропонує Український Центр Лікування Залежності. Лікарі центру взяли на озброєння найефективніші методики з зарубіжної та вітчизняної практики, адаптували їх до місцевих умов. Тому терапія забезпечує не просто виведення з запою в Новій Каховці, у хворих є шанс повністю позбутися від тяги.

Повноцінна реабілітація в комфортних умовах

Що пропонує інститут залежності своїм пацієнтам, і чому все частіше рідні алкозалежних вдаються до послуг цієї установи:

  • Стаціонар інституту дуже відрізняється від умов звичайного наркодиспансеру – пацієнти проходять лікування від алкогольної залежності, проживаючи в затишних кімнатах, не стикаючись з побутовими проблемами; тут працює досвідчений персонал, який доброзичливо ставиться до хворих і забезпечує всім необхідним;
  • Проводиться анонімне лікування алкоголізму – особиста інформація про хворого та його сім’ю не потрібна, а отримані медичні дані не підлягають розголошенню;
  • В центрі можна отримати цілодобову допомогу: зателефонувати і проконсультуватися з лікарем, викликати нарколога на дім, відвідати будь-якого фахівця – психолога, психотерапевта, нарколога та ін.

Особливі послуги – головна відмінність в терапії

Ряд послуг може надаватися як в клініці, так і вдома у пацієнта:

  • Виведення з запою в Новій Каховці – лікарі застосовують сучасні медикаментозні засоби, що дозволяють за короткий час поліпшити стан пацієнта, позбавити його від похмілля;
  • Зняття білої гарячки (алкогольного делірію) – цей гострий психоз, вимагає обов’язкового лікарського втручання;
  • Кодування від алкоголізму – ця методика дає швидкі результати, але не дозволяє домагатися стійкої, тривалої ремісії.

Крім того, фахівець допомагає з інтервенцією залежного – під час бесіди переконує в необхідності лікування алкогольної залежності.

logo 12 8

Щоб усунути тягу – медикаментозних процедур недостатньо

Алкоголізм визначається як психічна та фізична залежність від алкоголю, тому детоксикація лише покращує здоров’я хворого, не позбавляючи від тяги. Зазвичай пройшовши стандартне лікування від алкогольної залежності в звичайному наркодиспансері, алкоголік зривається і знову починає пити.

Лікарі Всеукраїнського інституту залежності врахували всі нюанси і застосовують комплексний підхід до проблеми. Коли очищаючі процедури і зняття білої гарячки завершено, в терапію включаються психологи і реабілітологи. Перед ними стоїть серйозне завдання – знайти спільну мову з пацієнтом, дізнатися причину, по якій він пристрастився до пляшки і підібрати відповідний курс реабілітації.

Якщо анонімне лікування алкоголізму протікає за складеною схемою і хворий дотримується всіх рекомендації, позитивний результат не змусить себе чекати. Фахівці допомагають йому усвідомити реальність і визначити нові, правильні орієнтири.

Підвищити результативність терапії допомагає підтримка рідних і близьких, в подальшому вони мають допомагати колишньому залежному в пост-реабілітаційному періоді. Лікарі допомагають відновити втрачені або зіпсовані відносини пацієнта з сім’єю.

Лікування алкоголізму в Новій Каховці – це не тимчасова допомога, а можливість позбутися залежності. Тут впевнені, що шанс на одужання є у кожного, важливо, не упустити його.

Розрахувати вартість лікування