Лікування алкоголізму в Нікополі

Завдяки відмінній організації наркологічної допомоги, ситуація з алкоголізацією населення міста Нікополя в останні роки стабілізувалася. Але ще дуже рано говорити про перемогу над «зеленим змієм», тому що показники дитячого пивного алкоголізму виросли в 4 рази. Тому так важливо, щоб наркологічні клініки в Нікополі та області працювали ефективно.

Послуги наркологічної медицини

Лікування алкоголізму в Нікополі здійснюється приватними і державними медичними установами. Успішність терапії в Інституті залежностей обумовлена розумінням багатофункціональної природи аддикції і застосуванням передових методів впливу. До послуг нужденних хворих такі види допомоги на дому або в амбулаторних умовах:

  • виведення з запою;
  • купірування похмільного і абстинентного синдромів;
  • перша догоспітальна допомога при отруєнні похідними спирту і передозуванні міцними спиртними напоями;
  • детоксикація і психологічна реабілітація при алкогольному делірії.

Однак зняття білої гарячки в Нікополі та усунення абстиненції є тільки окремими етапами в комплексній програмі. Біологічна інтоксикація – одне з двох напрямків дії етилового спирту. Її усунення всього на 10% забезпечує успіх лікування.

Тому потреба в цих послугах не падає, тому що результат короткочасний і залежність нікуди не зникає. Тільки застосування поетапної програми лікування, сувора ізоляція пацієнта і конфіденційність можуть гарантувати 100% результат.

Лікування від алкоголізму в Нікополі

Програма лікування алкозалежних – комплексний підхід в лікуванні

З моменту відвідування кабінету нарколога і до виписки зі стаціонару проходить досить багато часу. Цей період розділений на відрізки, етапи або кроки, які становлять єдине ціле і діють на організм, свідомість, психоемоційний стан хворого синергічно. Ці етапи представлені такими методами:

  • медикаментозне виведення із запою, очищення організму від токсичних метаболітів етилового спирту, купірування проявів абстиненції;
  • психо-духовна реабілітація; на цьому етапі хворий вчитися відповідати за прийняті рішення, аналізувати свої страхи, проблеми, виявити, і впорається з першопричиною алкоголізму, в результаті застосування різних технік психокорекції відновлюється психологічна рівновага;
  • відновлення соціального статусу, міжособистісних зв’язків (ресоціалізація), налагодження взаєморозуміння в сім’ї і з близькими.

Найтривалішим є другий і третій етап. Допомога хворому надають не тільки психологи і психіатри центру Інституту залежностей, а й близькі, рідні пацієнта. Без їх підтримки він не зможе закріпити досягнутий результат, прожити досить довго без рецидивів.

Дуже ефективна Міннесотська програма «12 кроків», яка з успіхом застосовується в світовій практиці. Пацієнт в групі може оцінити себе і свою поведінку як сторонній спостерігач, неупереджено і об’єктивно, на досвіді колишніх алкоголіків навчитися справлятися з проблемами без алкоголю, отримати підтримку, розуміння і співчуття.

Одним з методів закріплення результатів лікування є кодування. З його допомогою у алкозалежних складається тригер «алкоголь-смерть», який на початковому етапі тверезості допомагає утриматися від спокус і впоратися зі слабкостями.

Кодування від алкоголю в Нікополі здійснюється після очищення-детоксикації та прийняття хворим рішення вести тверезий спосіб життя. Методи можуть застосовуватися різні – медикаментозний або психологічний вплив, гіпноз, акупунктура. Але без усього комплексу заходів кодування дає лише тимчасовий і нетривалий ефект.

Великий досвід і висока кваліфікація фахівців Всеукраїнського Інституту залежностей, наявність власних реабілітаційних і діагностичних кабінетів, застосування сучасних медикаментозних препаратів і прогресивних психотерапевтичних методик гарантує відмінний результат лікування в Нікополі і мінімальний ризик рецидиву. Зробіть перші кроки на зустріч до лікування і ми вам допоможемо!

Розрахувати вартість лікування