Лікування алкоголізму в Ніжині

У народі алкоголізм вважають дурощами, розбещеністю, слабкістю. І в чомусь люди мають рацію – людина добровільно починає вживати спиртне: на радощах, з горя, чи перебуваючи під поганим впливом. Наслідки надмірного вживання спиртного є хворобливими станами і вимагають лікарської допомоги. Без неї у алкоголіка мало шансів на одужання, більшість допивається до білої гарячки або гине, потрапляючи в небезпечні ситуації.

Що робити рідним, якщо близька людина пристрастився до спиртного? Перш за все, слід звернутися за професійною допомогою, і чим раніше, тим краще. Дієве лікування алкоголізму в Ніжині проводять фахівці Всеукраїнського інституту залежності. Ця установа спеціалізується по роботі з різного роду залежностями, в тому числі алкогольної. Причому терапія включає не тільки детоксикацію, а й психокорекції, а також тривалий курс постреабілітаціі.

У чому переваги лікування алкоголізму в інституті залежності?

Будь-яка залежність людини кидає тінь не тільки на самого хворого, але і на його сім’ю. І навіть після успішного лікування, йому доводиться стикатися з неприємними наслідками. Але це не привід для відмови від терапії – в Всеукраїнському інституті залежності проводиться анонімне лікування алкоголізму, завдяки якому можна уникнути розголосу і неприємних наслідків з працевлаштуванням, отриманням прав та ін.

Ще одна особливість – в звичайному наркодиспансері найчастіше не знімають алкогольний делірій. Хворі з білою гарячкою стають пацієнтами психодиспансеру і їх ставлять на облік. При дотриманні анонімності в реабілітаційному центрі подібного не відбувається.

Крім того, тут пацієнтам пропонуються комфортні умови перебування:

  • Проживання в кімнатах з домашньою обстановкою;
  • Забезпечення збалансованим харчуванням;
  • Доброзичливе і дбайливе ставлення персоналу;
  • На всіх етапах лікування від алкогольної залежності у пацієнтів є можливість цікаво проводити вільний час.

Також установа надає додаткові послуги. Тут можна отримати консультацію особисто або цілодобово за телефоном, викликати нарколог на дім. Лікар не тільки надасть екстрену допомогу, а й допоможе з інтервенцією алкозалежного. Крім того, ряд процедур може проводитися на дому у хворого:

  • Зняття білої гарячки (алкогольного делірію);
  • Кодування від алкозалежності – ця методика менш ефективна, ніж лікування від алкогольної залежності з реабілітацією і вимагає обов’язкової підготовки;
  • Усунення похмільного синдрому і виведення з запою в Ніжині, всі медикаментозні заходи призначаються індивідуально, з урахуванням стану хворого і супутніх захворювань.

При зловживанні алкоголем людина і його навколишні знаходяться в небезпеці, і нерідко дзвінок в центр і подальше анонімне лікування алкогольної залежності не тільки рятує життя хворого, але і сім’ю від руйнування.

Лікування алкоголізму в Ніжині

Лікувати потрібно не тільки тіло, а й душу

Фахівці інституту попереджають – реабілітація вимагає терпіння і часу, адже детоксикація здатна лише поліпшити фізичне самопочуття хворого. Тому коли процес виведення з запою в Ніжині в інституті залежності завершується, починається наступний етап – психокорекційна терапія.

Психологи і психотерапевти застосовують ефективні методи, що виключають прийом медикаментів. Фахівці формують у пацієнта правильну мотивацію, викликають його на обговорення існуючих проблем і пошук рішення. Хворий повинен усвідомити ситуацію і зрозуміти – терапія необхідна.

Також важливо, щоб пацієнта підтримувала сім’я, саме на їх плечі лягає турбота про одужавшу людину, коли він пройде весь курс реабілітації.

Лікування алкоголізму в Ніжині в Українському інституті залежності – сучасний підхід до серйозного захворювання. Лікарі установи надають всебічну допомогу, як залежним, так і їх сім’ям на всіх етапах терапії та по її закінченню. Вони знають, якщо отримати позитивний результат і закріпити його, то у пацієнта є всі шанси повернутися до здорового, повноцінного життя без спиртного. Не втрачайте часу, зробіть перший крок назустріч одужанню.

Розрахувати вартість лікування